Nejlepší na webu (27. 5. – 3. 6. 2012) – Hra o trůny, třetí Batman a plecháč z Marvelu

Přehoupli jsme se do června a to znamená pro filmové maniaky jediné. Přichází Prometheus Ridleyho Scotta! Možná vás teď překvapím, ale ani jeden článek z TOP nejčtenějších za uplynulý týden není o tomto sci-fi thrilleru. Cenou útěchy mohou být Klipy na hromádce, které přinesly další spoty a klipy k tomuto očekávanému snímku. Tím výčet Promethea z dnešní rubriky Nejlepší na webu končí!

10.) Soutěž o seriálové tričko dle vlastního výběru 134x
Internetových obchod tričkový.cz poskytl pro naše čtenáře soutěž o vámi zvolené tričko. Soutěžíme celý týden, takže ještě máte čas popřemýšlet nad tou nejlepší seriálovou hláškou a této soutěže se zúčastnit. My doufáme, že brzy uvedeme soutěž další!

9.) Trailer na Bourne Legacy 159x
První plnohodnotný trailer k Bourneově odkazu přicestoval minulý týden na internet a zastavil se i na našem webu. Téměř všechny fanoušky série překvapilo, jak moc souvisí nový snímek s Jeremy Rennerem s tím předchozím – The Bourne Ultimatum. Jak se trailer líbí vám?

8.) Klipy na hromádce (5.) 160x
Už více jak týden stará „Hromádka“, která svými klipy a spoty stále láká. Na své si přijdou nejen fandové Scotta, ale i remaku Total Recall, Lawless gangsterky připomínající Boardwalk Empire a několika dalších kousků!

7.) Predátor – Legenda z vesmíru (3.) 179x
Třetí pokračování naší minisérie o legendě z vesmíru patří k tomu nejlepší za uplynulý týden. Tentokrát o filmech, ve kterých se střetli Predátoři s Vetřelci a vytvořili tak novou sérii, která se fanouškům příliš nezavděčila. Na webu naleznete nyní i 4. díl, také plný informací a zajímavostí!

6.) Recenze: Project X (2012) 183x
Partička středoškoláků uspořádá nezapomenutelnou párty, která se neuvěřitelným způsobem zvrtne a nadělá vrásky nejednomu sousedovi. Zní to skvěle, Found Footage je v kurzu, ale film téměř ničím nepřekvapí. Čtěte recenzi!

5.) Fotogalerie: 2. série Game of Thrones 186x
Hra o trůny ukončila svou druhou sérii (recenze během týdne) a její fotogalerii na našem webu je stále žádána. Mrkněte na fotky, jak se desetidílná série točila, kdo jsou nové postavy a kde všude se natáčelo.

4.) 20 věcí, kterých víme o The Dark Knight Rises 217x
Temný rytíř zahájil masivní reklamní kampaň. Kam se podíváte, tam je nějaký trailer, vedle zase nadílka plakátů. Přečtěte si, co od nového snímku Christophera Nolana očekávat.

3.) Trailer 4: Hra o trůny – 2. série 223x
Sedm ďáblů. Název odvozený podle skladby z druhé sezóny od skupiny  Florence and the Machine. Čtvrtý trailer patří k tomu nejlepšímu, čím Hra o trůny dokázala své fanoušky a diváky navnadit, tak se není čemu divit, že v našem žebříčku figuruje už poslední týdny zpět.

2.) Fotogalerie: Temný rytíř povstal 329x
Opět ten Batman. Naše obsáhlá fotogalerie skládající se od prvního dne natáčení, až po vydání nejnovějších plakátů, bannerů a dalších obrázků z filmu.

1.) Nový oblek třetího Iron Mana 472x
Před pár dny jsme na webu představili nový kostým oblíbeného plecháče od Marvelu. Ten bude vypadat jako zkřížený s Captainem Americou. Přečtěte si, kdo by se v tomto obleku mohl představit a kde je jeho původ.