Trailer: The Perks of Being a Wallflower

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Film s teenage tématikou, který by byl vtipný (a ne tím trapným způsobem), chytrý a dojemný zároveň? Tohle přesně slibuje nový trailer na film The Perks of being a wallflower, který je adaptací stejnejmenného bestselleru Stephena Chbotskyho, který pozor – si film i sám režíruje.

V hlavních rolích uvidíme známé tváře: Ezra Miller (Musíme si promluvit o Kevinovi), Emma Watson (Harry Potter) a Logan Lerman (Percy Jackson) což vypadá na sakra příjemnou sebranku. Do vedlejších rolí ještě počítejte s Ninou Dobrev, Mae Whitman, Johnnym Simmonsem a Dylanem McDermottem.

Americká premiéra je 14. září a česká… nejdéle po vyhlášení nominací na Zlaté globy. Doufáme!

httpv://youtu.be/NcpAZjQBIsI

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také