John Cho čelí smrtelně nebezpečné umělé inteligenci. Horor od režiséra Prciček se představuje

Zdroj: Blumhouse

Umělá inteligence v hororech od společnosti Blumhouse nikdy nepřinesla nic dobrého. Tento trend se drží i v novince nazvané Afraid, kde se objeví oblíbený John Cho. Podívejte se na první trailer!

Curtis (John Cho) a jeho rodina jsou vybráni k testování nového revolučního domácího zařízení: digitálního rodinného asistenta s názvem AIA. Jakmile je zařízení nainstalováno a všechny jeho senzory a kamery na svém místě, zdá se, že AIA dokáže všechno. Seznámí se s chováním rodiny a začne předvídat její potřeby. A dokáže se postarat o to, aby rodině nic – a nikdo – nestálo v cestě.

Čtěte také: Kus slušného oldschoolového filmu! Návrat Eddieho Murphyho v ikonické roli nezklame

V traileru se Curtis a jeho rodina seznamují s novým domácím asistentem. Zpočátku se zdá, že zvládne vše, od objednávání jídla přes čtení pohádek dětem až po pomoc s domácími pracemi a vyřizování účtů. Věci se však začnou zvrtávat a asistentka AIA se stane smrtelně nebezpečnou.

Afraid natočil Chris Weitz, režisér kultovních Prciček, Nového měsíce z Twilight ságy a naposled Operace Eichmann (2018). Jako scénárista se podílel na posledních filmech Garetha Edwarse – Rogue One a Stvořiteli.

Film má premiéru v českých kinech 29. srpna.

Zdroj: Blumhouse