Sauron se vrací! Velkolepý trailer láká na temný návrat seriálového Pána prstenů

Zdroj: Prime Video

Jen krátce po ohlášení návratu filmové Středozemě s Peterem Jacksonem na palubě, se hlásí o slovo také seriálový Pán prstenů. Ten se na obrazovky Prime Video vrátí koncem letošního léta a společnost Amazon nyní představuje trailer druhé řady. Je temný, akční a všechny zraky se upínají k Sauronovi.

Poté, co se první série tolik snažila přesvědčit nás i lady Galadriel, že na podivném dědici Jižních zemí Halbrandovi není vůbec nic děsivého, tajemného a špatného, teď, když mu spadla maska – a on na sebe opět vzal fyzickou podobu Temného pána Saurona, může začít padat i všechno ostatní kolem něj.

Čtěte také: Godzilla a Konga jsou online po sedmi týdnech od premiéry. Kde je zhlédnout v nejlepší kvalitě?

Sauron se vrátil. Vyhnán Galadriel, bez vojska a spojenců, musí se nyní povstávající se Temný pán spoléhat na svou vlastní lstivost, aby obnovil svou sílu a dohlédl na vytvoření Prstenů moci, které mu umožní spoutat všechny národy Středozemě podle své zlovolné libosti.

Druhá sezóna seriálu Pán prstenů od Amazonu navazuje na epický rozměr a ambiciózní cíle první sezóny: Prsteny moci uvrhnou i ty nejoblíbenější a nejzranitelnější postavy do sílícího přílivu temnoty a vyzve je, aby si každý našel své místo ve světě, který je stále více na pokraji pohromy.

Elfové a trpaslíci, skřeti a lidé, čarodějové a Harfootové… jak se přátelství nabourávají a království se začínají tříštit, síly dobra budou stále statečněji bojovat o to, aby si udržely to, na čem jim záleží ze všeho nejvíc… jeden druhého.

Ačkoli se seriálový Pán prstenů chlubí vizitkou nejdražšího seriálu všech dob, první řada se setkala s velmi rozporuplnými ohlasy. Seriál za prvních 28 dní zaznamenal 100 milionů zhlédnutí, a celkově 24 miliard odstreamovaných minut. To sice zní jako fenomenální úspěch, v porovnání s nejúspěšnějšími tituly Netflixu ale jde o poměrně nízká čísla. Zaklínač ve stejné době dosáhl 35 miliard minut, čtvrtá série Stranger Things například 81 miliard. Nic to ale nemění na faktu, že Prsteny moci jsou nadále nejúspěšnějším seriálem z dílny Amazonu, a nic na tom nezměnil ani skvělý (druhý) Fallout. Hollywood Reporter navíc uvádí, že seriál dokončilo pouze 37 % diváků.

Druhá řada seriálu Pán prstenů: Prsteny moci startuje 29. srpna na Prime Video.

Zdroj: Prime Video