Disney chce Deppa v příštích Pirátech z Karibiku! Co na to slavný herec?

Zdroj: Walt Disney

Drby ze zákulisí připravovaných Pirátů z Karibiku nenabírají konce. Jen krátce poté, co sociálními sítěmi proplula zpráva, že Disney našel za Deppa náhradu v podobě afroamerické herečky Ayo Edebiri, se situace zklidnila a pro změnu zase vše nasvědčuje tomu, že by se původní představitel Jacka Sparrowa mohl vrátit.

Johnny Depp, který hrál ve všech pěti filmech Pirátů z Karibiku, vyšel vítězně ze soudního sporu s bývalou manželkou, čímž se herec v očích mnohých ospravedlnil. To samozřejmě vyústilo k obrovské poptávce fanoušků po Deppově návratu do role kapitána Jacka Sparrowa, což je však v rozporu s nedávnými zvěstmi, že franšíza bude restartována s ženskou hlavní postavou.

Čtěte také: Začalo natáčení Nezvratného osudu 6! Vrátí se v něm temná postava propojující celou sérii

Podle filmového experta a insidera Daniela Richtmana se však nyní ve společnosti Disney znovu uvažuje o tom, že by se Depp mohl vrátit do příštího filmu, ve kterém by se Jack Sparrow objevil alespoň ve vedlejší roli. Ačkoli je Disney přikloněn spíše restartu s novými herci, účinkování Deppa by mohlo být považováno za určitý kompromis.

Sám herec ale v minulosti prohlásil, že by se společností Disney už nespolupracoval ani za 300 milionů dolarů, jak vypověděl během ostře sledovaného soudního sporu. Na druhé straně, producent série Jerry Bruckheimer stál za Deppem vždycky a možná to bude právě on, kdo nakonec herce přemluví k návratu.