Kong ujíždí na Godzille! Poslední trailer přináší akci utrženou ze řetězů

Zdroj: Warner Bros.

Do premiéry očekávaného snímku Godzilla x Kong: Nové impérium zbývají dva týdny, a studio Warner Bros. oznamuje nejen předprodej vstupenek, ale také přivádí na svět další velkolepý trailer. Ten shrnuje nejdůležitější momenty nyní už desetileté série a servíruje akční scénu, ve které si Kong osedlává Godzillu!

Epická bitva pokračuje! Filmový Monsterverse společnosti Legendary Pictures navazuje na velkolepý souboj Godzilla vs. Kong zcela novým dobrodružstvím, které postaví všemocného Konga a obávaného Godzillu proti kolosální hrozbě ukryté v našem světě, a ohrožující nejen jejich existenci, ale také naši vlastní.

Čtěte také: Jennifer Lopez jedinou nadějí pro lidstvo! Akční sci-fi z Netflixu ve velkolepém traileru

V pátém filmu ze série Monsterverse, jejíž součástí je i nedávno uvedený seriál Monarch: Odkaz monster, se zabijácká monstra utkají s kolosální hrozbou, která by mohla znamenat konec světa jak pro člověka, tak pro ně samotné. Budou odhaleny také příběhy o původu Godzilly a King Konga, včetně záhad obklopujících Kongův domovský Ostrov lebek.

Režisérem snímku je Adam Wingard, který pro studio natočil i předešlý díl s názvem Godzilla vs. Kong. Jednačtyřicetiletý režisér je zodpovědný také za hororový sequel Blair Witch: 20 let poté nebo první dva díly antologie V/H/S.

Film uvidíme v kinech od 28. března.

Zdroj: Warner Bros.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno