Krvežíznivý obří pavouk si pochutná na svém okolí! Noční můra všech arachnofobiků v nechutném traileru

Pavouk není kámoš.

Zdroj: StudioCanal

Loňský francouzský horor Havěť (Vermin) sice nasadil laťku hodně vysoko, velmi dobře ale vypadá také australská odpověď v podobě snímku Sting. V prvním traileru sledujeme malého zatoulaného pavoučka, který poměrně brzy vyroste v krvežíznivou bestii pochutnávající si na svém okolí.

Charlotte je dvanáctiletá dívka posedlá komiksy, která najde zalíbení v osminohém stvoření. Přestože se s ní její nevlastní otec Ethan snaží navázat kontakt prostřednictvím jejich společného komiksového výtvoru Fang Girl, Charlotte se cítí osamělá. Její matka a Ethan věnují veškerý svůj čas čerstvě narozenému dítěti, a tak se rozhodne, že se o pavouka bude tajně starat. Chová ho jako domácího mazlíčka a pojmenuje ho Stig. Brzy jí ale přeroste přes hlavu.

Čtěte také: Nejlepší česká komedie minulého roku vyšla online! Zápletku má jak z noční můry

Stingova chuť na krev roste obludným tempem a stává se neukojitelnou. Začínají se ztrácet domácí zvířata sousedů a pak i sousedé samotní. Brzy si Charlottina rodina i výstřední postavičky z domu uvědomí, že jsou všichni v pasti, pronásledováni nenasytným supervelkým pavoukovcem s chutí na lidské maso… a Charlotte je jediná, kdo ví, jak ho zastavit.

Režisérem filmu je Kiah Roache-Turner, která ohromil fanoušky žánru hned svou celovečerní prvotinou Noc oživlých protinožců. Ačkoli z jeho dílny následovaly slabší kousky, Sting, který má australskou premiéru v květnu tohoto roku, vypadá zatraceně dobře.

Zdroj: StudioCanal