Nejlepší česká komedie minulého roku vyšla online! Zápletku má jak z noční můry

Po Úsvitu a Bodu obnovy je na streamu také Přišla v noci.

Zdroj: Artcam Films

Komedie Přišla v noci ověnčená cenou České filmové kritiky za nejlepší film minulého roku, přistála konečně online, konkrétně na streamovací službě Kviff.tv. V hlavní roli vás čeká rovněž oceněná Simona Peková v roli nesnesitelné tchýně.

Mají matky a tchýně vždycky pravdu? Myslí to s námi dobře? A nejsou někdy právě proto těmi největšími monstry? O tom se nyní můžete přesvědčit na českém streamu Kviff.tv, kde si snímek můžete zakoupit za 150 Kč, případně jen vypůjčit za velmi lákavých 80 korun. Film v současné době ještě není součástí předplatného.

Čtěte také: Rytmus v roli mafiánského bosse! Slovenský thriller od tvůrců Svině slibuje drsnou podívanou

Úspěšná česká komedie o sobě vědět už loni ve Varech a posléze na Letní filmové škole, odkud si odnesla velmi slibné ohlasy. V listopadu se pak dočkala širokého uvedení v kinech napříč republikou a později kromě tří sošek Cen české filmové kritiky také posbírala devět nominací na Českého lva.

Film Přišla v noci Tomáše Pavlíčka a Jana Vejnara na tenké hraně černého humoru a home invasion hororu rozvíjí situaci, kterou v různých obměnách zažil každý z nás. Kinobox ohodnotil hrůzostrašnou komedii o vlezlé tchýni pětasedmdesáti procenty. Recenzent Martin Svoboda označil film jako „příjemný a divácky vděčný, přitom ne hloupý. Přišla v noci zobrazuje vlezlou matku jako hororové monstrum se zlomeným srdcem.“

Zdroj: Artcam Films