Nedejte na první dojem! Seriál Mr. & Mrs. Smith baví a překvapuje v novém traileru

Návrat slavného páru nevypadá vůbec zle!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Rýsuje se jedno z nejpříjemnějších překvapení roku? Seriál Mr. & Mrs. Smith od tvůrců Atlanty a Fargo servíruje nový trailer, ve kterém se po boku titulního dua představí naprosto skvělá herecká sestava. Co je ale důležitější, upoutávka baví!

Dva osamělí cizinci dostali práci pro tajemnou špionážní agenturu, která jim nabídla skvělý život plný špionáže, bohatství, cestování po světě a vysněný byt na Manhattanu. Háček: nová identita v dohodnutém manželství jako pan a paní John a Jane Smithovi.

Čtěte také: Slabý odvar Daredevila. Marvelácký seriál nenadchne téměř ničím

Nyní jsou John a Jane zadaní a každý týden plní vysoce rizikové mise a zároveň čelí novému milníku ve vztahu. Jejich složitá krycí historka se ještě více zkomplikuje, když k sobě pocítí skutečné city. Co je riskantnější, špionáž nebo manželství?

Nové ztvárnění přichází od tvůrců seriálů Atlanta a Fargo, samotného Donalda Glovera, který se objeví v hlavní roli, a Francescy Sloane. Po boku oblíbeného komického herce, jež si střihl malé cameo v posledním animovaném Spider-Manovi, se představí Maya Erskine.

Premiéra seriálu Mr. & Mrs. Smith proběhne na Prime Video 2. února 2024.

Zdroj: Prime Video

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také