Zakrvácená gangsterka Guye Ritchiho přichází na Netflix! Trailer má říz původního filmu

První seriál Guye Ritchieho vypadá skvěle!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Seriál Gentlemani navazující na úspěšnou stejnojmennou gangsterku Guye Ritchieho, se představil v prvním stylovém teaseru. Očekávaná osmidílná série, která má premiéru v březnu, se odehrává ve stejném světě, do popředí ale staví nové postavy.

Eddie Horniman (Theo James) nečekaně zdědí po otci rozsáhlé venkovské panství – jen aby zjistil, že je součástí konopného impéria, na jehož chodu se podílí řada kriminálníků z britského zločineckého podsvětí. Eddie je odhodlán vymanit svou rodinu z jejich spárů a snaží se hrát s gangstery jejich vlastní hru. Jak je však vtahován do světa zločinu, začíná mu přicházet na chuť.

Čtěte také: Jeden z nejlepších seriálů posledních let přistál na Netflixu! Kevin Costner je v něm bezkonkurenční

Původní Gentlemani jsou prošpikovaní nabroušenými, vtipnými dialogy, úchvatnou prací s kamerou, herci, kteří předvádí životní výkony a řadou natolik ikonických scén, až z toho přímo čiší kultovní potenciál. Guy Ritchie nejen, že natočil perfektně vypointovaný, obsazený a do všech detailů naprosto vypiplaný filmový opus, on navíc vykročil z vlastního stínu a překonal vše, co dosud filmovému světu dal.

Pro Guye Ritchieho, režiséra kultovních kousků Sbal prachy a vypadni nebo Podfu(c)k, jde o první seriál v kariéře. Gentlemany přivede na Netflix v pozici tvůrce, scénáristy a režiséra prvních dvou epizod z osmi.

Gentlemani mají premiéru na Netflixu letos v březnu.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také