Jeden z nejlepších seriálů posledních let přistál na Netflixu! Kevin Costner je v něm bezkonkurenční

Snad se dočkáme i zbylých sezón.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Slavný Yellowstone s Kevin Costnerem byl donedávna největší devízou streamovací služby SkyShowtime, od pondělí 15. ledna jsou jeho první dvě řady také na Netflixu. Pochopitelně bez českého dabingu.

Yellowstone sleduje rodinu Duttonových, která ovládá největší ranč ve Spojených státech, na který neustále útočí jeho sousedé – developeři, indiánská rezervace a Správa národního parku USA. Yellowstone je intenzivní studií násilného světa, který je daleko od očí a zájmu médií, kde otrávená pitná voda a nevyřešené vraždy nejsou ničím novým. Yellowstone je to nejlepší i nejhorší z Ameriky, viděno očima rodiny, která představuje obojí.

Čtěte také: Brutální série vražd v Tatrách ovládla Netflix! Seriál je nejsledovanějším pořadem v Česku

Tvůrcem jednoho z nejsledovanějších seriálů současnosti je uznávaný scénárista a režisér Taylor Sheridan, který svět Yellowstone v posledních letech rozšířil o neméně kvalitní prequely 1883 a 1923. Sheridan je zodpovědný také za výborného Sicaria nebo Wind River s Jeremym Rennerem, kterého později obsadil do svého dalšího seriálu Starosta Kingstownu.

Zatímco premiéru páté řady Yellowstone z roku 2022 si v Americe nenechalo ujít rekordních 12 milionů diváků, budoucnost seriálu je nejistá. Kevin Costner se totiž rozhodl ze seriálu odejít kvůli nabitému harmonogramu a finančním podmínkám, které pro něj byly neakceptovatelné. Costner navíc připravuje svůj vlastní projekt, velkolepou dvoudílnou ságu Horizon, která se nedávno představila v prvním teaseru.

Zdroj: Paramount

1 komentář

  1. Bez českého dabingu…. to se dá přežít, spíš mě zajímá, zda a kdy vůbec poslední díly dotočí. Platíš jak mourovatej a pak musíš rok udržovat v paměti, co se v seriálu stalo před tím, než se Kevin rozhodl, že mu platí málo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také