Poslední vládce větru se vrací v akcí nabitém traileru! Avatar má premiéru už příští měsíc

Po čtrnácti letech přichází další hraný Avatar.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix má velmi pravděpodobně nejsilnější start v roce za celou dobu své existence. Už na konci února navíc přinese očekávanou adaptaci Avatar: The Last Airbender, která i v novém traileru vypadá naprosto fenomenálně.

Čtyři národy světa kdysi žily v míru, o který se staral pán všech čtyř živlů Avatar. Všechno se ale změnilo, když národ ohně zaútočil na vzdušné nomády, které zničil. Byl to první krok ohnivců k ovládnutí světa.

Čtěte také: Pohroma ve vesmíru, šílenství na Zemi. Trailer představil drsný sci-fi seriál s Noomi Rapace

Avatar: Legenda o Aangovi vypráví o osudech mladého vzdušného nomáda Aanga, který se ocitne ve světě zmítaném válkou. S novými přáteli Sokkou a Katarou vyrazí na napínavou cestu, aby se mohl stát tím, čím má po právu být – příštím AVATAREM.

Tvůrcem seriálu je poměrně neznámý Albert Kim. Na režisérkou židli usedli například Michael Goi, tvůrce hned několika epizod American Horror Story, nebo Jet Wilkinson, jež v minulosti spolupracovala na seriálovém Punisherovi, Jessice Jones i Daredevilovi.

Příběh malého Aanga přivedl na filmová plátna v roce 2010 uznávaný režisér M. Night Shyamalan (Šestý smysl) v podobě Posledního vládce větru. Film se ale nelíbil kritikům ani fanouškům seriálové předlohy a pokračování se nikdy nedočkal.

Hraná adaptace stejnojmenného animovaného seriálu (2005-2008) byla oznámena už v roce 2018. Všech deset epizod uvede Netflix 22. února 2024. Podaří se mu navázat na úspěch nedávného hitu One Piece?

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také