4 české filmy táhnou sledovanost Netflixu! Jedničkou je nekorektní Vyšehrad: Fylm

Lavi se zase řítí jak lavina.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Julius Lavický do toho už zase kope. Vyšehrad: Fylm je od 1. prosince dostupný na Netflixu, kde se aktuálně zabydlel na první příčce nejsledovanějších titulů. Na záda mu dýchá slovensko-česká romantická komedie Nikdy neříkej nikdy, a mezi top desítkou nechybí ani Vánoční příběh z loňského roku a vánoční klasika S tebou mě baví svět.

Fanoušci Vyšehradu zcela jistě viděli filmové pokračování už v loňském roce, přesto se tato nekorektní komedie z fotbalového prostředí, která nešetří vulgarismy ani nahotou, stala nejsledovanějším filmem Netflixu takřka ihned po svém uvedení 1. prosince. Vyšehrad: Fylm se odehrává rok po konci původního seriálu, a Lavickému se konečně začíná dařit. Jenže problémy na sebe nenechají dlouho čekat, a Lavi se prostě už zase řítí jak lavina.

Čtěte také: Zabijáci rozkvetlého měsíce jsou konečně online! Uvedení na Apple TV+ se zatím nekoná

Ze třetího místa dýchá Vyšehradu na záda slovensko-česká romantická komedie Nikdy neříkej nikdy. Průměrná podívaná režiséra Braňa Mišíka ještě nedávno atakovala první příčku, po dvou týdnech na Netflixu se ale stále drží mezi nejsledovanějšími filmy českého Netflixu.

Na šestém místě je k dnešnímu dni Vánoční příběh, který v loňském roce moc toužil stát se českou variací Lásky nebeské. Jak už tušíte správně, kultovnímu britskému filmu nesahá ani po kotníky, přesto disponuje docela zajímavým obsazením. V hlavních rolích se totiž představili Karel Roden, Jiřina Bohdalová, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, a mnoho dalších.

V top desítce se objevila i kultovní česká komedie S tebou mě baví svět. Prsty v tom má pochopitelně začátek adventu, a je zcela jasné, že se v příštích týdnech z aktuální deváté příčky posune ještě více do popředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také