Tvůrci Bratrstva neohrožených představují novou válečnou vřavu. Trailer je naprosto velkolepý

Zkraje příštího roku dorazí vítaná novinka.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Spielberg a Tom Hanks ukážou hrůzy druhé světové války v dalším ambiciózním počinu. Po Bratrstvu neohrožených a Pacifiku přicházejí na obrazovky Apple TV+ Vládcové nebes. Strhující trailer plný akce a válečné vřavy představuje příběh 100. bombardovací skupiny.

Minisérie Vládcové nebes, která vznikla podle stejnojmenné knihy Donalda L. Millera, sleduje muže ze 100. bombardovací skupiny, kteří provádějí nebezpečné nálety nad nacistickým Německem a potýkají se s mrazivými podmínkami, nedostatkem kyslíku a naprostou hrůzou boje ve výšce 25 000 stop ve vzduchu.

Podstatou Vládců nebes je ukázat, čím tito mladí muži zaplatili, když pomáhali zničit hrůzu Hitlerovy Třetí říše. Někteří byli sestřeleni a zajati, jiní byli zraněni nebo zabiti. A někteří měli to štěstí, že se dostali domů. Bez ohledu na osud si všichni vybrali svou daň.

Tvůrcem očekávaného seriálu je John Orloff, scénárista Bratrstva neohrožených. Na produkci se podíleli pánové Steven Spielberg a Tom Hanks, rovněž zodpovědní za kultovní minisérii z dílny HBO. Nouze nebude ani o zajímavá jména před kamerou. V hlavních rolích se totiž představí Barry Keoghan z Dunkerku, Austin Butler – představitel loňského Elvise, Callum Turner a mnoho dalších.


Devítidílní Vládcové nebes přistanou na Apple TV+ 26. ledna 2024.

Zdroj: Apple TV+

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také