ONEMANSHOW: The Movie je konečně online! Kazma v kinech utržil 100 milionů korun

Kazma je už na Netflixu.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Kazmova celovečerní ONEMANSHOW si na konto připsala několik diváckých rekordů, a v kinech utržila přes 100 milionů korun. Přestože hlavní hra skončila fiaskem, a milion dolarů Kazma nakonec rozházel z oblohy, mohlo by vás zajímat, že film je od dnešního dne dostupný na Netflixu.

ONEMANSHOW ve filmu si v kinech nenechalo ujít více jak půl milionu diváků, film v pokladnách utržil přes 100 milionů korun. Kód k trezoru, ve kterém byl ukryt milion dolarů, už ale nikdo nerozluštil, a tak Kazma americké bankovky rozházel z vrtulníku. Pokud jste film s přesahem do reality ještě neviděli, a třeba se neúčastnili ani polního sběru, máte možnost ho od dnešního dne vidět na Netflixu, kam zamířil přesně 90 dní od premiéry v kinech.

Čím se Kazmovy podařilo pobláznit národ, můžete vidět od dnešního dne na vlastní oči z pohodlí domova. Spěchat ale nemusíte, práva Netflixu na tento film vyprší až v srpnu roku 2027. Za distribucí snímku stojí Bontonfilm, jež snímek prodal exkluzivně jen Netflixu, jako v případě jeho mnoha dalších titulů.

Zdroj: Bontonfilm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také