Slovenský národní hrdina? Babiš! Trailer na ulítlou komedii s Prachařem a Kotkem si nebere servítky

V traileru hláškují také Robin Ferro a Petra Polnišová.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Co se stane na teambuildingu, zůstane na teambuildingu. Nová bláznivá komedie Jedeme na teambuilding, od tvůrců filmu Známí neznámí, se představuje v traileru, který si rozhodně nebere žádné servítky. Nejvtipnější scénou (a snad také ne jedinou) je bez debat hádání slovenského národního hrdiny. V hlavních rolích se představí Jakub Prachař a Vojtěch Kotek.

Když si myslíte, že máte ve všech směrech skvěle našlápnuto a nic vás nezastaví, tak se většinou hodně pletete. Ambiciózní korporátní zaměstnanec Aleš (Jakub Prachař) je svým narcistickým šéfem místo povýšení přeložen do nejhoršího firemního oddělení – do call centra.

Tam velice rychle musí přijít na to, jak spolu s potrhlou konspirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistou Michalem (Vojta Kotek), vzorňačkou Jitkou (Anna Polívková) a dalšími bizarními kolegy vytvořit sehranou partu. Jen tak může během teambuildingového víkendu porazit bývalé kolegy, zachránit své nové oddělení před zrušením a hlavně najít ztracenou sebeúctu.

Režisérkou komedie Jedeme na teambuilding je Zuzana Marianková, která už má za sebou úspěšný snímek Známí neznámí a nyní na plátna kin přináší bláznivou komedii ze světa firemních výjezdů, kde je nejdůležitější, že se paří za firemní, a pro některé taky to, aby vyhráli týmovou soutěž. Hlavně když proti vám stojí krasavice z Teplic, pařmeni z Brna a machři ze Slovenska.


Jedeme na teambuilding uvidíme v kinech od 28. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také