Jackie Chan a Ralph Macchio z Cobry Kai společně v novém Karate Kid!

Dódžó bude otevřeno i po skončení Cobry Kai!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

O přípravách nového filmu Karate Kid se šušká už nějakou dobu. Projekt nyní oznamují samotní Jackie Chan a Ralph Macchcio, zástupci původního a posledního Karate Kid, jejichž osudy se nyní protnou. Prozrazeno navíc bylo jméno režiséra, jež se filmu ujme.

Ralph Macchio na sérii Karate Kid nezanevřel ani po řadě nepovedených sequelů. V roce 2018 se totiž stal jednou z hlavních tváří úspěšného, navazujícího seriálu Cobra Kai, ve kterém se postupně vrátila celá plejáda původních postav a jejich představitelů z Karate Kid. Seriál se dočkal velké popularity, přičemž jeho fanoušci už netrpělivě vyhlíží šestou řadu.

William Zabka a Ralph Macchio v seriálu Cobra Kai. Zdroj: Netflix

Nový film s Danielem LaRusso v podání Macchia, by měl seriál z produkce Netflixu úplně ignorovat, jak už se proslýchalo v době, kdy se o projektu začalo mluvit. To ale neznamená, že by se v něm nemohl objevit také William Zabka, jakožto jeho bývalý úhlavní nepřítel Johnny Lawrence z původního filmu, a rovněž vystupující v Cobra Kai.

Po boku Macchia se ve filmu objeví Jackie Chan, představitel mistra Miyagiho v dosud poslední verzi Karate Kid, ve kterém si jeho žáka zahrál mladičký Jaden Smith. Oba pánové radostnou zprávu ohlásili v novém videu na kanále Sony Pictures. Zároveň začal velký castingový kolotoč, na jehož konci bude oznámen samotný Karate Kid.


Režie se chopí poměrně neznámý Jonathan Entwistle. Britský tvůrce má na svědomí čtveřici epizod letošní sci-fi novinky Za světlými zítřky!, pro Netflix shodou okolností natočil I Am Not Okay with This, které bylo ukončeno po první sezóně. Jako scénárista se podílel i na The End of the F***ing World.

Karate Kid bude mít premiéru v prosinci 2024, zřejmě až po uvedení poslední šesté řady Cobry Kai.

zdroj: variety, deadline


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také