10 výborných novinek na víkend (nejen) z Netflixu a SkyShowtime

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nikoho asi nepřekvapí, že dnešní tipy na víkend se točí převážně kolem SkyShowtime. Právě nová streamovací služba otevřela dveře očekávaným seriálovým hitům, v její nabídce se ale také objevil loňský Top Gun: Maverick nebo výborné drama Outfit. Netflix v týdnu nadělil Smrtící ticho s hvězdou Hry o trůny, HBO Max například kriminálku Městečko Three Pines (původně na Prime Video). Na Disney+ se v tichosti dostala nová řada Velké sázky, výborné novinky přistály také na Apple TV+.

Dokonalý švih – minisérie | Netflix

Pohlcující dokumentární seriál, který vás seznámí s pestrou skupinou profesionálních golfistů a jejich soukromým i veřejným životem během vypjaté soutěžní sezóny. Dokonalá podívaná pro všechny milovníku golfu a sportovní fanoušky.

Městečko Three Pines – 1. řada | HBO Max

Vrchní inspektor Armand Gamache vidí věci, které nikdo jiný nepostřehne – světlo proplouvající trhlinami, mytický nádech každodennosti a zlo ve zdánlivě obyčejných věcech. Při vyšetřování vražd v městečku Three Pines odhaluje dávno pohřbená tajemství.

Outfit | SkyShowtime

Odborný anglický krejčí v 50. letech v Chicagu musí přelstít nebezpečnou skupinu mafiánů, aby přežil osudovou noc, kdy se v jeho dílně odehraje podvod a vražda. Kriminální drama od scénáristy Kódu Enigmy. V hlavní roli Mark Rylance.

Sharper | Apple TV+

Tento film poodkrývá tajemství roztroušená po New York City, od střešních bytů na Páté avenue až po temná zákoutí Queens. Podezřelé motivy a očekávání jsou postaveny na hlavu, když nic není takové, jak se na první pohled zdá.

Smrtící ticho | Netflix

Lovec s temnou minulostí se pustí do pátrání po zabijákovi, který kdysi mohl mít prsty v únosu jeho dcery. Zaplete se přitom ale do velmi nebezpečné hry na kočku a myš. Nikolaj Coster-Waldau ze Hry o trůny v thrilleru The Silencing, který určitě neurazí.

Top Gun: Maverick | SkyShowtime

Po třiceti letech ve službě jako jeden z nejlepších letců námořnictva musí Maverick vytrénovat skupinu mladých absolventů na náročnou misi a vypořádat se s výčitkami z minulosti. Jeden z nejlepších filmů minulého roku konečně na streamu v Česku.

Velká sázka – 2. řada | Disney+

Cha Moosik provozuje bar s kasinem, ale kvůli zásahu Národní daňové služby prchá na Filipíny. Rozjíždí plnohodnotný kasinový byznys a vymýšlí strategii, jak získat na svou stranu politické a obchodní kruhy na Filipínách.

Vřískot (2022) | HBO Max

Pětadvacet let po brutálních vraždách v městečku Woodsboro se na scéně objevuje nový vrah, který si nasadil na obličej kultovní bílou masku. Tentokrát se zaměří na teenagery, oživí tím dávno pohřbenou noční můru a opět odkryje strašidelnou minulost města.

Za světlými zítřky! – 1. řada | Apple TV+

Charismatický prodejce Jack Billings (Billy Crudup) v příběhu zasazeném do retrobudoucnosti vede tým prodejců, kteří chtějí svým zákazníkům zlepšit život tím, že jim prodávají rekreační objekty na Měsíci.

Extra tip: seriály na SkyShowtime

Do Česka a na Slovensko dorazila velká konkurence pro Netflix, streamovací služba SkyShowtime, která nabízí velmi rozmanitý obsah. Konečně se tak k nám oficiální cestou dostaly seriály Taylora Sheridana Yellowstone a jeho prequely (1883 a 1923), Tulsa King o mafiánském Sylvesteru Stallonovi nebo Mayor of Kingstown se skvělým Jeremym Rennerem. SkyShowtime ale přineslo i seriálový Star Trek: Podivné nové světy (2022) či videoherní adaptaci Halo. Výbornou podívanou slibuje také The Offer o natáčení kultovního Kmotra. Pokud je to stále málo, doporučujeme jeden z těchto deseti seriálů na SkyShowtime, který ani možná neznáte.

1 komentář

  1. Tulsa King mi na skyshowtime umožňuje přehrát jenom první tři díly, nechápu proč, i u jiných seriálů je to samý, proč jenom první tři díly?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také