Big Brother začíná už dnes. Soutěžící v něm stráví i vánoční svátky

Bude to peklo po vzoru Love Islandu?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Přestože se větší popularity dočkali Vyvolení, návrat na obrazovky hlásí Big Brother. Kamery nové řady se zapnou už dnes večer, kdy se na Voyo dostaví úvodní epizoda vysílaná živě. Na televizních obrazovkách Novy se objeví zítra.

Big Brother se vrací na české obrazovky po osmnácti letech, mnoho se ale nezměnilo. Soutěžící budou mít za úkol vydržet v domě 9 týdnů, a snímat je bude 58 kamer. Soukromí si pochopitelně moc neužijí, jedinou místností bez kamer má být pouze vlastní ložnice, jež bude za odměnu. Jak už známe z minula, čas se bude zabíjet také v posilovně, na dvorku nebo ve vyhřívaném bazénu. Soutěžící budou dva měsíce bez kontaktu s vnějším světem.

Reality-show začíná už 13. listopadu na Voyo v přímém přenosu. Pilotní epizodu odvysílá Nova o den později. Další díly s jednodenním zpožděním uvede Nova Fun. Sestřih minulého dne bude vycházet každý den v týdnu, přičemž v sobotním přímém přenosu bude vždy jeden soutěžící vyřazen. Vítěz nové řady získá odměnu v podobě 2, 5 milionu korun. Soutěžící budou vyřazováni diváckým hlasováním skrze mobilní aplikaci.

Formát Big Brother aktuálně prožívá na několika teritoriích své znovuzrození a ideálně zapadá i do profilace naší streamovací služby Voyo. Na český a slovenský trh přinášíme úplně novou generaci tohoto unikátního sociálního experimentu, který nabídne nefalšované emoce, napětí i drama. Věříme, že bude divačky a diváky naše verze tohoto celosvětového hitu bavit,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Silvia Majeská.


Nově se zatím úspěšně daří držet v tajnosti jména jednotlivých soutěžících. Bulvární magazín Extra nicméně uvedl, že se do domu podívají fitness trenér František Uvíra a influencerka Kristýna Burešová. Polovinu ze šestnácti soutěžících by měli tvořit Slováci. Pořadem bude provázet Míra Hejda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také