Percy Jackson se vrací v seriálu od Disneyho. Trailer láká na božské dobrodužství

Percy Jackson se vrací po deseti letech.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Percy Jackson se vrací po dlouhé desetileté odmlce v seriálové podobě pod názvem Percy Jackson a Olympané. Disney+, kde bude tato novinka od prosince vycházet, představilo první teaser, jenž diváky seznamuje s novými tvářemi a přibližuje samotný příběh. Titulní role byla svěřena Walkerovi Scobellovi z Projektu Adam.

Percy Jackson a Olympané vypráví fantastický příběh dvanáctiletého poloboha Percyho Jacksona, který se právě vyrovnává se svými nově nabytými nadpřirozenými schopnostmi, když ho bůh nebes Zeus obviní z krádeže svého Blesku. Percy se nyní musí vydat na cestu napříč Amerikou, aby ho našel a obnovil na Olympu pořádek.

Ve filmové podobě se Percy Jackson objevil v letech 2010 a 2013. Tehdy si ho zahrál Logan Lerman, doprovod mu dělala například Alexandra Daddario. Filmy s podtituly Zloděj blesku a Moře nestvůr se ovšem nesetkaly s velkou oblibou a dalšího pokračování se nikdy nedočkaly. Restart série přichází až letos v prosinci v seriálovém kabátku od Disneyho. Jedním z tvůrců seriálu je dokonce Rick Riordan, samotný autor Percyho Jacksona. Pilotní díl zrežíroval James Bobin (Alenka v říši divů: Za zrcadlem).

Percy Jackson a Olympané má premiéru na Disney+ 20. prosince.


Zdroj: Disney+

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také