Projekt Adam: Trailer láká na mezigenerační sci-fi dobrodružství

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Netflix v úterý zveřejnil oficiální trailer k nadcházejícímu sci-fi dramatu Projekt Adam, ve kterém hlavní roli ztvárnil Ryan Reynolds. Jedná se již o třetí spolupráci mezi Reynoldsem a Netflixem. Před tímhle filmem jsme Reynoldse mohli na Netflixu vidět v 6 Underground a Red Notice. Zároveň se jedná o druhou spolupráci mezi Reynoldsem a režisérem Shawnem Levym, který v roce 2021 zabodoval u diváků s komedií Free Guy.

Snímek vypráví příběh pilota cestujícího v čase, který se spojí se svým mladším já a svým zesnulým otcem, aby se vyrovnal se svou minulostí a zároveň zachránil budoucnost. Trailer nám odhaluje, že hlavním cílem Adamova poslání je zastavit vynalezení cestování v čase.

Projekt Adam byl na stole již delší dobu a původně měl být natočený pod Paramountem s Tomem Cruisem v hlavní roli. V roce 2020 se ale přesunul na Netflix. Vedle Ryana Reynoldse se ve filmu můžeme těšit na Marka Ruffala, Zoe Saldanu, Jennifer Garner nebo Catherine Keener.

Film bude mít premiéru na Netflixu 11. března 2022.


Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také