Učednice Anakina Skywalkera se hlásí o slovo. Emotivní trailer láká na Star Wars seriál Ahsoka

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Nejočekávanější srpnový seriál Ahsoka se představuje v dalším výborném traileru, ačkoli neobsahuje téměř žádný nový materiál. Minutová upoutávka, jejíž hlavní myšlenka se točí okolo vztahů mistra a učedníka, přináší také záběry ze tří původních trilogií. Zatímco předchozí trailery servírovaly hlavně akci, tentokrát hrají hlavní roli emoce.

Jak je známo, Ahsoka Tano opustila řád Jedi v jeho posledních letech a stala se obětí spiknutí, které bylo vylíčeno v animovaném seriálu Klonové války. Její skutečné postavení je tedy nyní záhadou, protože nikdy nebyla řádně pasována na rytíře. Jejím mistrem byl Anakin Skywalker, který ji nazýval Štěknou. Tano se nikdy neobjevila v prequelových filmech, byla ale jednou z hlavních tváří animovaného seriálu Star Wars: Klonové války, posléze se objevila v dalším seriálu Star Wars: Povstalci a nakonec ve druhé řadě Mandaloriana, kde ji ztvárnila Rosario Dawson.

Ahsoka je dalším Star Wars seriálem, který uvede streamovací služba Disney+ a tvůrčí duo Dave Filoni a Jon Favreau. Na seznamu herců se kromě Rosario Dawson objevili také Hayden Christensen, Mary Elizabeth Winstead nebo Ray Stevenson.

První dvě epizody seriálu Ahsoka mají premiéru 23. srpna na Disney+.

Foto: Walt Disney

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také