Star Wars seriál plní přání mnoha fanoušků. Trailer na Ahsoku má světelné meče a prvotřídní akci

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Zatímco nová filmová trilogie upadla v zapomnění, seriálová sekce Star Wars je jiná písnička. Po stopách Mandaloriana nebo Obi-Wana Kenobiho se nyní vydává Ahsoka Tano, které svou tvář znovu propůjčila Rosario Dawson. Disney láká na blížící se premiéru novým trailerem, který má naprosto všechno. Prvotřídní akci, světelné meče a známé postavy z předešlých titulů.

V novém traileru se Ahsoka Tano (Rosario Dawson) znovu setkává se známými tvářemi. Spolu s postavami ze Star Wars Povstalci Sabine (Natasha Liu Bordizzo) a Herou (Mary Elizabeth Winstead) se bývalá padawanka zkříží s velkoadmirálem Thrawnem (Lars Mikkelsen), když se spolu se Sabine snaží najít Ezru Bridgera (Eman Esfadi).

Jak je známo, Ahsoka Tano opustila řád Jedi v jeho posledních letech a stala se obětí spiknutí, které bylo vylíčeno v animovaném seriálu Klonové války. Její skutečné postavení je tedy nyní záhadou, protože nikdy nebyla řádně pasována na rytíře. Jejím mistrem byl Anakin Skywalker, který ji nazýval Štěknou. Tano se nikdy neobjevila v prequelových filmech, byla ale jednou z hlavních tváří animovaného seriálu Star Wars: Klonové války, posléze se objevila v dalším seriálu Star Wars: Povstalci a nakonec ve druhé řadě Mandaloriana, kde ji ztvárnila Rosario Dawson.

Ahsoka je dalším Star Wars seriálem, který uvede streamovací služba Disney+ a tvůrčí duo Dave Filoni a Jon Favreau. Na seznamu herců se kromě Rosario Dawson objevili také Hayden Christensen, Mary Elizabeth Winstead nebo Ray Stevenson.


První dvě epizody seriálu Ahsoka mají premiéru 23. srpna na Disney+.

Foto: Walt Disney

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také