Denzel ochraňuje život svých nových přátel. Equalizer 3 přináší další strhující trailer

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Pravděpodobně poslední vystoupení Denzela Washingtona v roli neohroženého zabijáka s dobrým srdcem, Roberta McCalla, se podívá do českých kin už příští týden. Přesto až nyní se lákavé pokračování a jeden z černých koní tohoto léta, představuje ve druhé plnohodnotné upoutávce. Ta první dorazila již na konci dubna a popravdě se od té současné zas tak moc nelišila.

Od chvíle, kdy se Robert McCall (Denzel Washington) vzdal života v elitní jednotce, snaží se vyrovnat s hrůznými činy, které v minulosti spáchal, a nachází zvláštní útěchu ve službě spravedlnosti ve jménu utlačovaných. Když překvapivě zdomácní v jižní Itálii, zjistí, že jeho noví přátelé jsou pod dohledem místních zločineckých bossů. Když se události změní ve smrtící spád, McCall ví, co musí udělat: stát se ochráncem svých přátel a postavit se mafii.

Neohroženému zabijákovi s tváří charismatického Denzela Washingtona se může rovnat snad jedině John Wick (premiéru prvního filmu měli oba v roce 2014). Zatímco Keanu Reeves zabíjel na plátnech kin už čtyřikrát, Equalizer se chystá na uvedení třetího a pravděpodobně posledního filmu.

Režisérem třetího Equalizera je opět Antoine Fuqua, který na dobrý film čeká už pěknou řádku let (zřejmě od Equalizera 2). Do hlavní role se vrací dnes už osmašedesátiletý Denzel Washington, po jeho boku se představí Dakota Fanning a několik méně známých italských herců – Gaia Scodellaro, Bruno Bilotta a Eugenio Mastrandrea.


Equalizer 3: Poslední kapitola má českou premiéru 31. srpna.

Foto: Falcon

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také