Venom ovládnul Petera Parkera. Příběhový trailer na Marvel’s Spider-Man 2 je tady

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Výborných Spider-Manů není nikdy dost. Ať už na plátnech kin nebo ve videoherní podobě. Právě pokračování herního hitu Marvel’s Spider-Man o sobě dává vědět novým příběhovým trailerem. V něm přichází na scénu dvojice Spider-Manů, Harry Osborn, Lovec Kraven, ale hlavně také Venom.

Spider-Mani Peter Parker a Miles Morales vstupují do nových kapitol svých životů jako společní ochránci New Yorku. Když se do Peterova života vrátí Harry Osborn, jeho nejlepší přítel, a Miles se snaží vybudovat svou budoucnost po střední škole, vztah mezi našimi hrdiny je podroben zkoušce a napětí, protože se objeví Symbiont, který ohrožuje je, město i ty, které milují.

Houpej se, skákej a vychutnávej si nová pavučinová křídla při cestování po marvelovském New Yorku. Bleskově přepínej mezi Peterem Parkerem a Milesem Moralesem a užívej si rozličné příběhy a nové epické schopnosti, zatímco ikonický padouch Venom ohrožuje Newyorčany, jejich město i ty, které milují.

Vývojářské studio Insomniac Games chystá pro očekávanou dvojku Marvel’s Spider-Man velké věci. Na scéně se totiž objeví hned dvojice Spider-Manů – Peter Parker a Miles Morales (hráč bude moci ovládat oba dva), známý symbiont Venom, kterého tvůrci hry představí v netradičním světle, Lovec Kraven (Sony chystá jeho filmovou adaptaci odehrávající se ve světě Venoma a Morbia) a potvrzen byl také příchod Lizarda. Už teď se ale spekuluje nad návratem Kingpina.


Playstation v nedávné době ukázal desetiminutové záběry ze samotného hraní, ve kterých rozhodně není nouze o velkolepou akce. Dvojice Spider-Manů (Peter Parker spolupracuje s Venomem) se v nich střetává s armádou Lovce Kravena i přerostlým Lizardem. Playstation vydal také trailer, ve kterém představuje nedoceněného záporáka Kravena (s filmovou podobou nemá mnoho společného).

Marvel’s Spider-Man 2 vyjde na exkluzivně na PS5 20. října.

Foto: Sony Interactive
Entertainment

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také