Telefon jim ze života může vymazat, na koho si ukážou. Trailer hororové minisérie Mažu tě prozrazuje brzké uvedení

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Thajská hororová minisérie Mažu tě (Delete) se připomíná v plnohodnotném traileru, který doprovází také datum uvedení na Netflixu. Novinka od režiséra kultovního Shutter dorazí už na konci června. Mobilní telefony ale raději nechte na nabíječce.

Thajsko v minulosti vyprodukovalo hned několik výborných a originálních hororů. Tím nejznámějším je možná Shutter (neplést s americkým remakem Clona), kterému současná hollywoodská produkce nesahá ani po kotníky. Jeden z režisérů tohoto filmu (Parkpoom Wongpoom) natočil pro Netflix hororovou minisérii Mažu tě s tajemným mobilním telefonem v hlavní roli.

Přáli jste si někdy, aby někdo úplně zmizel z vašeho života? Záhadný mobilní telefon to dokáže stisknutím jediného tlačítka. Thajský hororový seriál od režiséra Shutter (2004) láká na originální zápletku. On je zadaný, ona zase vdaná. Jednou ale objeví telefon, který jim ze života může vymazat, na koho si ukážou, a začnou spolu plánovat nový život. Minisérie Mažu tě (Delete) je jedním z mnoha nadcházejících thajských titulů přicházejících na Netflix.

Thajská produkce se vydává po stopách Jižní Koreji, v budoucnu chce totiž Netflix zásobovat desítkami titulů ročně. V minulosti pro streamovacího giganta natočila například úspěšný thriller Hladoví po úspěchu, který bývá označován jako mix loňského Menu, Bodu varu a Whiplash, kritiky nadchlo také drama podle skutečné události 13 uvězněných, zaujala i duchařská sbírka Temná škola.

Mažu tě uvede Netflix 28. června.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také