Postradatelní jsou vtaženi do jaderného konfliktu. Trailer na Expendables 4 je konečně tady!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Je to už neuvěřitelných třináct let, co se Postradatelní poprvé objevili na velkém plátně. Značně zestárlí hrdinové se ale vracejí ještě jednou, aby znovu dokázali, že do starého železa ještě nepatří. Film, který v minulosti doprovázelo několik problémů, se konečně představuje v akcí napěchované upoutávce. Doprovází ji také oficiální plakát a datum blížící se premiéry.

Otěže akční série The Expendables přebral režisér a bývalý kaskadér Scott Waugh (Need for Speed), který v nedávné době představil svůj dlouho odkládaný projekt Hidden Strike. Do akční komedie z čínské produkce ale moc nadějí nevkládáme, samotná upoutávka je totiž předigitalizovanou přehlídkou, kterou ani jména jako Jackie Chan a John Cena nezachrání. Ačkoliv Hidden Strike a čtvrtí Postradatelní mají stejného režiséra, ani jeden ze zmíněných herců se po boku Jasona Stathama a spol. neukáže.

Expendables 4 byli poměrně dlouho označovaní za spin-off hlavní série, který měl nést název The Expendables: A Christmas Story a zaměřit se měl na dění okolo Jasona Stathama. Několikrát to dokonce zmínil samotný Sylvester Stallone. Je tak velmi pravděpodobné, že studio u tohoto konceptu zůstalo a z vedlejšího spin-offu udělalo oficiální čtvrtou část série. Tomu také odpovídá fakt, že šestasedmdesátiletý Stallone již nebude hlavní tváří filmu, naopak Staham by se měl dostat do popředí. Podle režiséra Scotta Waugha budou Postradatelní v nadcházejícím filmu vtaženi do jaderného konfliktu mezi Ruskem a Spojenými státy.

Zatímco v minulých dílech se v menších či větších rolích objevily legendy jako Arnold Schwarzeneger, Harrison Ford, Jean-Claude Van Damme, Jet-Li, Wesley Snipes nebo Bruce Willis, ani tentokrát by o zvučná jména neměla být nouze. Mezi nováčky se totiž představí Iko Uwais, Tony Jaa, 50 Cent nebo třeba Megan Fox. Pochopitelně nebudou chybět ani stálice původní trilogie – Dolph Lundgren, Randy Couture, Jason Statham a Sylvester Stallone.

The Expendables: Postradatelní 4 (Expend4bles) dorazí do kin 28. září.

Foto: Lionsgate

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také