Moji synové, musíte bojovat. Tříska posílá Želvy Ninja do akce plné mutantů ve skvělém traileru

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Do kin právě dohoupal Spider-Man, kterého doprovázejí naprosto nadšené ohlasy ze zahraničí. Stejnou díru do světa se pokusí udělat také animované Želvy Ninja, jejichž nové ztvárnění jako by zmiňovanému Spider-Manovi z oka vypadlo. Plnohodnotný trailer slibuje akční podívanou narvanou mutanty a umírněnějším humorem Setha Rogena.

Po letech, kdy byly Želvy izolovány před lidským světem, se vydávají na cestu, aby si hrdinskými činy získaly srdce obyvatel New Yorku a byly přijaty jako normální teenageři. Jejich nová kamarádka April O’Neilová jim pomáhá postavit se známému zločineckému syndikátu, ten jim ale brzy přeroste přes hlavu, když se na ně vyřítí armáda mutantů.

Za filmem Ninja: Mutantní chaos stojí režiséři Jeff Rowe a Kyler Spears, tvůrci výborného animáku Rodina na baterky (dostupný na Netflixu) a oblíbeného komediálního seriálu Mezi námi medvědy. Producentem je oblíbený Seth Rogen, na jehož humoru je celý snímek postavený. Na originálním dabingu se podílelo hned několik hereckých hvězd – Jackie Chan, již vzpomínaný Seth Rogen, John Cena, Rose Byrne, Ice Cube, Paul Rudd nebo Giancarlo Esposito.

Želvy Ninja: Mutantní chaos má premiéru 3. srpna.

Foto: Paramount Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také