Duchařská seance má děsivé následky. Hororová senzace Talk to Me nahání husí kůži v dalším traileru

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Hororová senzace Talk to Me, o které mluví snad celá komunita fanoušků žánru, se do českých kin zatím nechystá, oceňované studio A24 nicméně vydalo další trailer. V něm se na bláznivou zálibu mladých podíváme mnohem detailněji, husí kůži nahání hlavně následky celé duchařské akce.

Vyvolávání duchů se stalo nejzábavnější částí místních večírků a dospívající Mia, která se chce rozptýlit v den výročí matčiny smrti, je odhodlaná se zapojit. Když se její skupinka přátel sejde na další nezřízené seanci s tajemnou nabalzamovanou rukou, která slibuje přímou linku k duchům, nejsou připraveni na to, co bude následovat. Když se hranice mezi světy hroutí a Miu stále častěji pronásledují znepokojivé nadpřirozené vize, na návrat k normálnímu životu je už možná pozdě.

Talk to Me od úspěšné společnosti A24 mělo premiéru na prestižních festivalech Sundance a Berlinale, kde posbíralo velmi kladné recenze. Horor na RottenTomatoes hodnotilo již přes šedesát uživatelů, skóre zatím ukazuje fantastických 97 procent. Téměř pět set hodnocení pak snímek zaznamenal na IMDB (7,4 z deseti).

Film bude uveden do klasické distribuce 28. července, Česko ale mezi vybranými zeměmi nefiguruje.

Foto: A24

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také