Velkolepá akce sestříhaná do rytmu. Poslední trailer na Transformers: Probuzení monster se navíc chlubí recenzemi

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Noví Transformers jsou už skutečně tady. Těsně před samotným uvedením v Česku, stihlo studio Paramount vydat ještě finální trailer, který láká na velkolepou akci sestříhanou do rytmu hip hopu, který by měl provázet celým filmem. Upoutávka se také chlubí těmi nejvyššími známkami od prvních recenzentů, které velmi připomínají ohlasy na film z konce května.

Transformers se vrací do akce. Film s podtitulem Probuzení monster vezme diváky na dobrodružnou cestu s Autoboty do roku 1994 a představí zcela novou frakci Transformerů – Maximaly, Predacony a Terrorkony, kteří se k nim připojí jako spojenci ve stávající bitvě o Zemi. Maximalové i jejich protější rasy se místo do vozidel proměňují ve zvířata a ptáky.

Nejnovější příspěvek do už poměrně rozrostlé série (pokud nepočítáme překvapivě povedený spin-off Bumblebeeho z roku 2018) je prvním filmem, který nebude režírovat Michael Bay (ten v ní ukončil své působení za kamerou v díle Transformers: Poslední rytíř), dále však u série zůstává jako producent.

Přestože u nových Transformers už nefiguruje jejich duchovní otec, mistr velkolepé akce Michael Bay, podle producenta Lorenza di Bonaventury, bude jeho práce z tohoto filmu cítit. „Když jsme točili předchozí díl transformeří ságy, Bumblebee, soustředili jsme se na zobrazení emocí mezi člověkem a robotem. To se nám podařilo, i když si někteří fanoušci stěžovali, že je ve filmu málo akce. Probuzení monster by mělo zahrnovat jak lidský rozměr z Bumblebeeho, tak mít i opulentní akci, na kterou jsme zvyklí z Bayových filmů,“ slibuje di Bonaventura.


Transformers: Probuzení monster má premiéru 8. června.

Foto: Paramount Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také