Netflix v týdnu: Černá kleopatra, akční Jennifer Lopez nebo Děti Nagana

Kontroverzní dokument, který bude bojkotován celým Egyptem a Jennifer Lopez v akčním módu.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflix přichází kontroverzní dokument Královna Kleopatra (z cyklu Africké královny), který vzbudil vlnu kritiky ještě před samotným uvedením, krátce po uvedení v kinech dorazí na Netflix také česká novinka Děti Nagana, největší premiérou týdne je ovšem akční Matka s Jennifer Lopez v titulní roli (režíruje oceňovaná Niki Caro).

Strážci lesa – 2. řada | 8. května

Sourozenci Kodi, Summer a Eddy jsou původní Američané a mají společné tajemství: jako Strážci lesa chrání národní park, kde jsou doma. Seriál pro předškoláky. O výkonnou produkci se postarala jeho tvůrkyně Karissa Valencia a Chris Nee.

Bráchové na parketu – 1. řada | 10. května

Dva bratři se snaží prorazit jako tanečníci, a tak si otevřou vlastní klub. Umění a byznys ale vždycky nejdou dohromady a jejich bratrské pouto čeká náročná zkouška. Dojemný dramatický seriál Finska.

Děti Nagana | 10. května

Jedenáctiletý Dominik je u vytržení, když na turnaji století v Naganu naši poráží Kanadu a míří do finále. Přestože i on je trochu outsider, rozhodne se koupit hokejku a s kamarády hrát hokej, jak to jen jde. Česká novinka, která teprve v únoru šla do kin.

Královna Kleopatra – 1. řada | 10. května

Dokumentární drama, které se prostřednictvím rekonstrukcí a rozhovorů s odborníky zabývá poslední egyptskou panovnicí Kleopatrou a jejím bojem o trůn, rodinu i odkaz. Minisérie z produkce Jady Pinkett Smith, která nejen v Egyptě vzbudila vlnu kritiky kvůli obsazení hlavní představitelky.

Nezvěstní: Závod s časem – 1. řada | 10. května

Podívejte se, jak policie z amerického státu Jižní Karolína horečnatě pátrá po lidech, kteří zmizeli za dost znepokojivých okolností. Netflix je odborníkem na podobné pořady, seriálová novinka určitě odvypráví napínavé příběhy.

¡Que viva México! | 11. května

Po smrti dědečka, který se živil jako horník, vyrazí Pancho s rodinou do rodného města, kde ho čeká tahanice o dědictví s příbuznými. Podle Netflixu zábavná politická satira. Nezbývá, než se o tom přesvědčit.

Royalteen: Princezna Margrethe | 11. května

Po skandálu na maturitním večírku Margrethe chce, aby všechno zase bylo jako dřív. Doma jim to ale neklape a zdánlivě dokonalá image se jí rozpadá pod rukama. Pokračování Mladé modré krve se stoickou princeznou Elli Müller Osborne (Vlk viking). Režie Ingvild Søderlind.

Ty, já a já | 11. května

Dvojčata Ty a Já jsou jedna ruka. Jejich pouto ale naruší okouzlující Mark, který jim zničehonic vstoupí do života. Thajský romantický film není z produkce Netflixu. Titul je zatím velkou záhadou.

Ultraman – 3. řada | 11. května

Je to už desítky let, co jeden hrdina z hvězd zanechal tenhle svět v míru. Teď musí povstat Ultramanův syn a ochránit Zemi před novou hrozbou z vesmíru. Superhrdinský anime seriál od tvůrců Duch ve stroji: SAC_2045.

Matka | 12. května

V armádě z ní vycvičili chladnokrevnou vražedkyni. Přichází ale čas opustit úkryt a před pomstychtivými zločinci ochránit dcerku, se kterou se nikdy nesetkala. Akční thriller s Jennifer Lopez, který natočil úspěšná režisérka Niki Caro (Úkryt v zoo, Mulan).

Mulligan – 1. řada | 12. května

V téhle satirické komedii mimozemšťani zničí skoro celou Zemi a pár lidí, co přežilo, se z trosek snaží vybudovat lepší Ameriku. Jedním z tvůrců je Robert Carlock, scénárista Nezdolné Kimmy Schmidt a producent kultovních Přátel.

Queer tým – 7. řada | 12. května

Připravte si kapesníky! Úplně nová „Úžo Pětka“ nabízí tipy, emocemi nabité proměny a srdceryvná odhalení, která spustí vodopád pocitů. Oblíbený seriál má na kontě devět cen Emmy. Čtyři roky po sobě získal sošku za nejlíp strukturovanou reality show.

Další: Netflix v minulém týdnu – Prequel Bridgertonových a Liam Neeson

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také