John Wick ještě tahal kačera. Trailer minisérie The Continental láká na krvavé začátky ikonického hotelu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Svět Johna Wicka má stále co nabídnout. V kinech to nedávno potvrdila téměř tříhodinová čtvrtá kapitola, která se setkala s nadšenými ohlasy, brzy dorazí také minisérie The Continental. Ta se právě představila v krátkém teaseru s nádechem retra. Jde o další projekt streamu Peacock (nedávno Twist Metal), který slibuje akcí napěchovanou jízdu.

Tvůrci Johna Wicka nikdy nečekali, že stvoří tak bohatou sérii. První film měl být pouze režijním debutem kaskadérů Chada Stahelského a Davida Leitche. Diváci si však titulní postavu zabijáka Keanu Reevese a svět, který obývá, zamilovali natolik, že série nedávno uvedla do kin čtvrtý film a v září dorazí prequelová minisérie – ovšem bez Reevese. A to je v plánu také spin-off Ballerina, ve kterém se představí Ana de Armas. O něm ale zase někdy příště…

Třídílná minisérie The Continental nás přivádí do New Yorku 70. let minulého století. Zaměřuje se na původ hotelu The Continental – snad nejdůležitějšího dějiště univerza Johna Wicka – nádherné, i když tajemné budovy, která slouží jako místo setkávání zabijáků z celého světa. Seriál je vyprávěn očima mladého, začínajícího Winstona Scotta (Colin Woodell), kterého fanoušci Wicka již znají jako zarputilého manažera a majitele tohoto hotelu. Ačkoli teaser neprozrazuje nic o tom, jak Winston usedl na trůn, nabízí zábavný pohled na drsné věci, které se odehrávají za dveřmi hotelu.

Producenti seriálu uvedli, že mají nápady na „nejméně tři sezóny“, pokud The Continental dosáhne dostatečného komerčního a diváckého úspěchu. Seriál společnosti Peacock přivede do českých obýváku s největší pravděpodobností SkyShowtime.

Největší hvězdou očekávaného seriálu bude Mel Gibson (v teaseru zatím není vidět), v dalších rolích se představí Katie McGrath, Colin Woodell, Peter Greene, Jeremy Bobb a mnoho dalších.

The Continental má premiéru v září tohoto roku.

Foto: Peacock

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také