Mix Zombielandu a Šíleného Maxe. Trailer postapokalyptického seriálu Twisted Metal má vražedného klauna

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Rok 2023 je skvělým rokem pro videoherní adaptace. Seriálový hit The Last of Us netřeba představovat, v kinech ještě pořád válí povedený Super Mario. Na podobný úspěch se pokusí navázat seriálová novinka Twister Metal, která je adaptací stejnojmenné videohry z Playstationu. Titul se představil v krátkém teaseru, který příliš mnoho neprozrazuje. Už teď je ale jasné, že nás čeká mix Zombielandu a Šíleného Maxe.

V postapokalyptické pustině dostane John Doe, upovídaný mlékař se ztrátou paměti, úkol projít zpustošeným světem a doručit záhadný balíček. Spolu s asistencí Quiet, zbrklé zlodějky aut, čelí Doe příležitosti, která mu může naprosto změnit život (k lepšímu nebo horšímu). Bude se ale muset postavit bezohledným nájezdníkům ve smrtících a ničivých vozidlech a holdě mutantů. Největší hrozbu ovšem představuje Sweet Tooth, svalnatý zabiják s maskou klauna, který se potuluje krajinou ve svém zmrzlinářském voze.

Tvůrcem poměrně očekávaného seriálu z dílny Peacocku (u nás bude nejspíše uveden na SkyShowtime) je Michael Jonathan Smith, scénárista a producent oblíbeného Netflix seriálu Kobra Kai. Na scénáři se podíleli dobře známí Rhett Reese a Paul Wernick, autoři filmového Zombielandu a Deadpoola. V hlavní roli Johna Doea se představí Anthony Mackie, v těch vedlejších potom Stephanie Beatriz, Thomas Haden Church nebo Will Arnett.

Seriál má premiéru 27. července.

Foto: IGN

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také