13 parádních novinek na víkend (nejen) na Netflixu a HBO Max

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix v sedmnáctém týdnu naděloval hlavně dlouhodobým fanouškům, premiéru totiž měly zbylé epizody Cesty svatojanských mušek a druhá řada oblíbeného Chlapce s parožím, dorazily také zajímavé novinky Kdo dělá vlny (taiwanský politický seriál) nebo Hrana zlomu se šíleným Štěpánek Kozubem. Vydatnou porci nových titulů naservírovalo také HBO Max – druhá řada Cesty ven nebo Láska a smrt s Elizabeth Olsen. Za pozornost rovněž stojí seriálová extrémně drahá novinka Citadel od tvůrců Avengers: Endgame a horor Hodiny na Disney+.

Cesta svatojanských mušek – 2. část 2. řady | Netflix

Kate a Tully jsou kamarádky na život a na smrt, které spolu překonaly už spoustu překážek. Rozdělí je ale navždycky jedna osudová chyba? Katherine Heigl a Sarah Chalke jako nerozlučné kamarádky v romantickém dramatu podle úspěšného románu od Kristin Hannah.

Cesta ven – 2. řada | HBO Max

Seriál odhaluje tajemství děsivého města, které uvězní každého, kdo do něj vstoupí. Zoufalí obyvatelé se snaží vést alespoň zdánlivě normální život, zatímco hledají cestu ven. Musí však čelit hrozbám okolního lesa včetně hrůzostrašných nestvůr, které se vynořují po západu slunce. Seriál je přirovnáván k novým Ztraceným.

Citadel – 1. řada | Prime Video

Nezávislá globální špionážní agentura Citadel byla před osmi lety zničena novým syndikátem zvaným Mantikora. Elitní agenti Mason Kane (Richard Madden) a Nadia Singhová (Priyanka Chopra Jonas) přišli o paměť a jen o vlásek unikli smrti. O osm let později budou muset zabránit Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Od tvůrců Avengers: Endgame a The Gray Man.

Dobrá špatná matka – 1. řada | Netflix

Po tragické nehodě se ambiciózní státní zástupce octne na mentální úrovni malého dítěte. Dostane tak ale příležitost napravit svůj pošramocený vztah s matkou. Korejské seriálové drama se špetkou komediálního nádechu sbírá nadšené ohlasy.

Hodiny | Disney+

Ella je vycházející hvězda interiérového designu, žije v domě hodném publikování v časopisu a je vdaná za milujícího manžela. Ella je však společenským vyvrhelem, protože nechce děti. Když se Ella dozví o klinické studii, kde se na její problém pohlíží jako na problém plodnosti, rozhodne se přihlásit. K jejímu překvapení léčba funguje, ale za jakou cenu?

Hrana zlomu | Netflix

Jedni si žijí na vysoké noze, druzí třou bídu s nouzí. Vztahy v obou rodinách jsou ale silně pošramocené a jejich osudy spojuje velká bolest, traumata a zneužívání. Překvapivě dobrý thriller, ve kterém hrají maniakální Štěpán Kozub a Pavla Gajdošíková.

Kdo dělá vlny – 1. řada | Netflix

Blíží se ostře sledované prezidentské volby a členy týmu, kteří pracují na volební kampani, čekají v tomhle nemilosrdném souboji i osobním životě těžká rozhodnutí. Napínavé politické drama z Taiwanu, které sbírá v zahraničí velmi kladné ohlasy.

Klan Hammerů – 1. řada | HBO Max

Šokující hollywoodský skandál boří dokonalou fasádou klanu Hammerů. Od obvinění Armieho Hammera ze znásilnění až po dlouholeté podvody jeho pradědečka – temná tajemství rodiny konečně vyplouvají na povrch.

Láska a smrt – 1. řada | HBO Max

Skutečný příběh Candy a Pata Montgomeryových a Betty a Allana Gorových – dvou manželských párů, kteří si užívají života na texaském maloměstě… dokud někoho nemanželský poměr nepřivede k tomu, že vezme do ruky sekeru. Minisérie vypráví totožný příběh jako Candy: Smrt v Texasu (na Disney+).

Peter Pan a Wendy | Disney+

Wendy Darlingová, mladá dívka, která se chce vyhnout internátní škole, potkává Petera Pana, chlapce, který odmítá vyrůst.. Wendy spolu se svými bratry a maličkou vílou Zvonilkou cestují s Petrem do kouzelného světa Země Nezemě. Tam narazí na zlého pirátského kapitána Hooka a prožije vzrušující dobrodružství, která navždy změní její život.

Sweet Tooth: Chlapec s parožím – 2. řada | Netflix

Roztomilý kluk, který je napůl člověk a napůl jelen, hledá v postapokalyptickém světě rodinu a domov. A pod ochranou jednoho mrzouta přitom zažije velké dobrodružství. Kritiky uznávaná dystopická pohádka, za kterou Nonso Anozie získal Emmy jako nejlepší herec ve vedlejší roli. Producentem komiksové adaptace je Robert Downey Jr.

Zdravotní sestra – 1. řada | Netflix

Nová zdravotní sestra začne podezřívat kolegyni z toho, že její touha po pozornosti může mít něco společného se smrtí několika pacientů. Od producentů Kaštánka přichází převyprávění znepokojivého skutečného příběhu. Dánský kriminální seriál.

Zpátky do práce – 7. řada | Netflix

Závěrečnou řadu provázejí silné emoce. Kate a její kamarádky složitě hledají rovnováhu mezi úspěchem v práci a osobním životě, ale snaží se to brát s humorem. Oblíbený seriál producentky Catherine Reitman vychází původně na CBC.

Další: 11 nejlepších novinek na víkend z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také