Marvels: Tři hrdinky zachraňují vesmír v prvním traileru

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Superhrdinskému žánru začíná téct do bot. Filmy nevydělávají tolik, kolik by měly, jejich kvalita navíc padá dolů. Ve šlépějích posledního Ant-Mana se rozhodně nepokusí jít nová marvelovka Marvels, ve které spojí síly tři hrdinky známé z minulých projektů tohoto komiksového giganta. Trailer slibuje odlehčenou zábavu, další návrat Nicka Furyho a jedno velké vesmírné dobrodružství.

Carol Danvers, známá také jako Captain Marvel, získala zpátky svou identitu, kterou jí vzali kreejští tyrani, a pomstila se Nejvyšší inteligenci. Když ji povinnosti zavedou k anonymní červí díře spojované s kreejským revolucionářem, padá na ni kvůli nečekaným okolnostem tíha celého destabilizovaného vesmíru. Její schopnosti ji propojí s Kamalou Khan, alias Ms. Marvel, a její vzdálenou „neteří“, kapitánkou Monicou Rambeau, z níž se mezitím stala astronautka organizace S.A.B.E.R. Nesourodá trojice musí spojit síly a naučit se kooperovat, aby mohly společně zachránit vesmír.

Zatímco Captain Marvel se publiku představila ve vlastním filmu v roce 2019, Monica Rambeau zažila premiéru v seriálu WandaVision, Kamalu Khan zase známe z dětinského seriálu Ms. Marvel. V nadcházejícím filmu titulním hrdinkám opět propůjčily svůj obličej Brie Larson, Teyonah Parris a Iman Vellani.

Film má premiéru v kinech 9. listopadu 2023.

Foto: Marvel

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také