Trailery ze Super Bowlu 2023 na jednom místě

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nejsledovanější televizní událost roku, Super Bowl 2023, si nenechala ujít celá řada hollywoodských gigantů. V reklamním bloku se objevily trailery hned k několika očekávaným titulům, největší pozornost se ale upnula ke komiksovému snímku The Flash, který otevře brány novému DCU. Takzvané Big Game Spoty nabídly také filmy Rychle a zběsile 10, pátý Indiana Jones nebo Transformers: Probuzení monster.

The Flash

Světy se střetávají, když Barry použije své superschopnosti k cestování zpět v čase, aby změnil události z minulosti. Když však jeho pokus o záchranu rodiny neúmyslně změní budoucnost, Barry se ocitne v pasti reality, v níž se vrátil generál Zod, hrozí vyhlazení a není superhrdinů, na které by se mohl obrátit. Tedy pokud se Barrymu nepodaří přimět úplně jiného Batmana, aby se vrátil z důchodu a zachránil uvězněného Kryptoňana… Plnohodnotný trailer doprovodil kratší spot ze Super Bowlu.

Rychle a zběsile 10

Během mnoha misí a navzdory nemožným překážkám Dom Toretto (Vin Diesel) a jeho rodina přelstili každého nepřítele, který se jim postavil do cesty. Nyní ale čelí nejsmrtonosnějšímu protivníkovi. Děsivá hrozba, která se vynořuje ze stínů minulosti, je poháněna mstou a je odhodlána rozvrátit tuto rodinu a navždy zničit vše – a všechny – které Dom miluje. I v tomto případě byl uveden plnohodnotný trailer, dorazil také mnohem kratší spot pro Super Bowl.

65

Po nouzovém přistání na neznámé planetě pilot Mills (Adam Driver) rychle zjistí, že se nachází na Zemi… před 65 miliony let. Jelikož Mills a další přeživší, Koa mají na záchranu jediný pokus, musí se při svém epickém boji o přežití vydat napříč neznámou krajinou plnou nebezpečných prehistorických tvorů.

Vřískot 6

Příběh zavede sestry Sam (Barrera) a Taru Carpenter (Ortega) do New Yorku. Po posledním masakru si sestry chtějí vybudovat nový život daleko od Woodboro a New York se zdá být ideálním místem, kde uniknout drbům z maloměsta. Naneštěstí pro Sam a Taru nezůstane jejich identita dlouho utajena, protože se brzy zapletou s dalším napodobitelem Ghostface. Někdo se snaží dokončit rozdělanou práci a likvidace sester je na prvním místě seznamu nového vraha.

AIR

Film AIR od oceňovaného režiséra Bena Afflecka odhaluje neuvěřitelnou spolupráci mezi tehdy začínajícím Michaelem Jordanem a značkou Nike. Navzdory počátečním obavám a váhání vyústila jejich spolupráce v revoluci ve světě sportu. Film sleduje inspirativní a poutavý příběh nekonvenčního týmu a jejich hazardní hry, při níž jde o všechno. Dvouminutový trailer měl premiéru před třemi dny.

Transformers: Probuzení monster

Hlavní hrdinové budou muset čelit docela nové, dosud nepoznané hrozbě, která hrozí srovnat se zemí celý svět, ve kterém už existující a léta eskalující konflikt Autobotů a Deceptikonů obohatí docela nové druhy robotů a monster. Nejnovější příspěvek do už poměrně rozrostlé série je (pokud nepočítáme překvapivě povedený spin-off Bumblebeeho z roku 2018) prvním filmem, který nebude režírovat Michael Bay.

Indiana Jones a nástroj osudu

Zažijte návrat legendárního hrdiny Indiana Jonese v pátém celovečerním filmu. Indy se ocitá v nové éře a blíží se k důchodu, zápasí s tím, jak zapadnout do světa, který jako by ho přerostl. Když se však chapadla až příliš známého zla vrátí v podobě starého rivala, musí si Indy znovu nasadit klobouk a vzít do ruky bič, aby se ujistil, že starobylý a mocný artefakt nepadne do nesprávných rukou.

Creed III

Poté, co Adonis Creed (Michael B. Jordan) ovládl svět boxu, se mu daří jak v kariéře, tak v rodinném životě. Když se po dlouhém trestu ve vězení znovu objeví jeho přítel z dětství a bývalý boxerský zázrak Damian (Jonathan Majors), touží dokázat, že si zaslouží svou šanci v ringu. Konfrontace mezi bývalými přáteli je víc než pouhý zápas.

Strážci Galaxie: Volume 3

Oblíbená parta vesmírných ztroskotanců se zabydluje na Kdovíkde. Jejich spokojený život však brzy naruší ozvěny Rocketovy bouřlivé minulosti. Peter Quill, který se stále trápí ztrátou milované Gamory, musí vypravit svůj tým na nebezpečnou misi s cílem zachránit Rocketův život, přičemž nezdar v této misi může znamenat konec Strážců tak, jak je známe.

Super Mario Bros. ve filmu

Snímek Super Mario Bros., který produkuje studio Illumination Entertainment, je druhou adaptací herní série od Nintenda po kritikou negativně přijatém hraném filmu z roku 1993. Podrobnosti o zápletce jsou zatím z velké části utajeny, očekává se ale, že se film bude držet stejného příběhu jako hra od Nintenda, v níž má titulní instalatér za úkol zachránit princeznu Peach před zlotřilým Bowserem.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů

Potulný zpěvák neboli bard Edgin (Chris Pine) se živí tím, že se svou partou zlodějíčků pomáhá měnit majitele vzácných artefaktů (jednomu ho ukradnou a druhému prodají). Je to práce, při které prakticky neustále strkáte hlavu do oprátky, a ani Edgin nemůže mít věčně kliku. Když se mu podaří šlohnout to, co se nikdy nemělo dostat do nesprávných rukou, spustí dominový efekt, který může otřást celým světem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také