10 parádních filmů na Prima+ a Voyo, které možná neznáte

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Streamovací služby Voyo a Prima+ toho mají mnoho společného, považujeme je za přímé konkurenty. To své si na obou službách najdou i diváci, kteří úplně neholdují současné seriálové tvorbě Novy, potažmo Primy, jejich nabídka totiž čítá hned několik parádních filmů, které možná ani neznáte. Na Voyo to je třeba chválený dokument Jan Koller: Příběh obyčejného kluka, Prima+ zase uvedla jeden z nejlepších českých loňských filmů Spolu.

I Love You Phillip Morris | Prima+

Steven Russell žije spořádaný život amerického křesťana. Má manželku a dceru, ale tajně vyhledává kontakt s muži, protože je homosexuál. Skrývá to až do osudné dopravní nehody, která v něm probudí touhu žít v pravdě. Jim Carrey a Ewan McGregor v hlavních rolích.

Hotel Mumbai | Voyo | Prima+

Když se v roce 2008 stala indická Bombaj terčem série teroristických útoků, zaměřili se radikální islamisté především na luxusní hotel plný statečných hostů i personálu… Americko-britský koprodukční film natočený podle skutečné události.

Jan Koller: Příběh obyčejného kluka | Voyo

Příběh Jana Kollera se řadí mezi světový unikát. Spousty prestižních zahraničních serverů se mu v minulosti věnovalo a shodli se na tom, že story „Českého Honzy“ je skutečnou pohádkou, která je asi už navždy nenapodobitelná.

Loganovi parťáci | Voyo | Prima+

Bratři Loganovi, nositelé rodinné tradice smolařů a nešťastníků, jsou bez peněz i bez práce. Rozhodnou se otočit kolo štěstí a pokusí se o jeden z největších zločinů století… Hvězdně obsazená komedie od Stevena Soderbergha.

Odnikud | Prima+

Katjin život se nečekaně zhroutí poté, co při bombovém útoku přijde o svého milovaného manžela a malého syna. Doufá, že vrazi budou potrestáni, jenže soudní proces nedopadne zdaleka podle jejích představ. Diane Kruger v německém dramatu.

Ostrým nožem | Voyo

Po útoku neonacistů na partu studentů zůstane na zemi ležet mrtvý ubodaný kluk. Jeho otec se v nefunkčním a zkorumpovaném systému zoufale snaží dovolat spravedlnosti… Slovenské drama z roku 2019.

Spolu | Prima+

Tereza se po rozchodu s přítelem vrací domů k matce a svému autistickému bratru Michalovi. Na první pohled je jasné, že se zde od dob jejího dětství nic nezměnilo a bratr má stále ve všem přednost. Jeden z nejlepších českých filmů minulého roku.

Trumbo | Voyo

V roce 1947 byl Dalton Trumbo špičkovým hollywoodským scénáristou, dokud se společně s dalšími umělci neocitl ve vězení a na černé listině kvůli svým politickým přesvědčením. Skvělý Bryan Cranston v hlavní roli.

Wind River | Voyo | Prima+

Do odlehlé rezervace Wind River přijíždí agentka FBI Jane, která spojí síly s ostříleným stopařem Corym, aby vyřešili záhadnou smrt indiánské dívky… Drsný thriller od režiséra Taylora Sheridana, tvůrce Yellowstone a dalších hitů na SkyShowtime.

Zbrusu Nový zákon | Prima+

V Bruselském bytě žije Bůh, který nosí ponožky do pantoflí a celé dny tráví vymýšlením nesmyslných zákonů, které by lidem znepříjemňovaly život. Jeho dcera se jednoho dne vzepře a všem lidem rozešle zprávy s datem jejich smrti… Pohodová komedie z Belgie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také