Seriály online zdarma

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Seriály online válcují filmovou tvorbu v kinech, jejich kvalita je v dnešní době na velmi vysoké úrovni. Vybrané seriálové novinky je navíc možné sledovat zcela zdarma na streamovacích službách. Doporučujeme napříkad Netflix, HBO Max nebo Disney+.

Seriály online zdarma na Netflixu

Streamovací služba Netflix nabízí seriály online

Největší streamovací služba momentálně nenabízí zkušební období, přesto v její nabídce najdeme hned několik seriálových klenotů. Pokud se rozhodnete pro Netflix, doporučujeme například Stranger Things, Kobru Kai nebo Alici in Borderland. Seriálových hitů ale nabízí podstatně víc.

Seriály online zdarma na HBO Max

Ani konkurenční HBO Max aktuálně nenabízí zkušební období (starší HBO GO nabízelo), přesto se seriálový obsah může pyšnit několika velkými tituly. Nejnovějším hitem je zcela jistě The Last of Us, v nabídce nechybí ani Hra o trůny, Bratrstvo neohrožených nebo pohodový Bílý lotus.

Seriály online zdarma na Disney+

Milovníci Marvelu nebo Star Wars jsou tady jako doma. Disney+ je poměrně novou službu na území Česka a Slovenska, už si ale našla tisícovky předplatitelů. Obsah zdarma také nenabízí, přesto se v nabídce známé služby objevily chválené tituly jako American Horror Story, Dobrý doktor nebo Loki.

Seriály online zdarma na SkyShowtime

Streamovací nováček nabízí doslova velkolepou nálož seriálů, bohužel bez zkušební doby. V nabídce SkyShowtime narazíme na hity jako Yellowstone, Tulsa King nebo videoherní adaptaci Halo. Vážný konkurent pro Netflix a jemu podobné.

Kdo nabízí obsah zdarma

Seriály online a zdarma momentálně z velkých hráčů nabízí pouze Voyo (i tak ale v omezené míře), obsah zdarma nabídne také konkurenční Prima+, které otevře své brány již v únoru roku 2023. Ze zahraničních služeb pak zcela jednoznačně doporučujeme vyzkoušet Prime Video a jeho bezplatné zkušení období, týden zdarma přináší i kvalitní Apple TV+. Slušnou porci nabízí iVysílání České televize.

Koho nedoporučujeme

Internetem pochopitelně hýbou i servery, které nabízejí svůj obsah nelegálně a jejich filmová nebo seriálová nabídka se skládá z odcizeného obsahu. V Česku byly například velmi populární Zkouknito, Bombuj nebo FreeFilm. Tyto servery a další podobné nedoporučujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také