M3GAN: Zabijácká panenka pro internetovou generaci

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Společnost Universal Pictures zveřejnila trailer k filmu M3GAN, který je unikátním zpracováním tématu vraždící panenky od producenta Jamese Wana. Zatímco Wanova Annabelle byla spíše o tradičnějším posednutí démonem, tak panenka M3GAN se naopak snaží vybojovat své místo s pomocí nebezpečné technologie.

Trailer nás seznamuje s M3GAN, robotickou panenkou nové generace, která je navržena tak, aby chránila svého primárního uživatele před veškerou újmou, fyzickou i emocionální. Naprogramování M3GAN však změní její touhu chránit mladou Cady v něco nebezpečného. Panenka se rozhodne, že k tomu, aby byla její dívka v bezpečí, je třeba poškozovat a zabíjet lidi. Panenka se dokáže připojit k jakémukoli elektronickému zařízení a pomocí internetu manipulovat s ostatními lidmi.

M3GAN režíroval Gerard Johnstone podle scénáře Akela Coopera. Film produkují Jason Blum a James Wan pod svými společnostmi Blumhouse Productions a Atomic Monster Productions. V obsazení filmu se objeví Amie Donald, Violet McGraw, Allison Williams, Ronny Chieng, Brian Jordan Alvarez, Jen Van Epps, Lori Dungey a Stephan Garneau-Monten.

Společnost CinemArt uvede do kin horor M3GAN 12. ledna 2023.

Foto: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také