Super Mario Bros. ve filmu: Slavný hrdina se představuje v traileru

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

V rámci panelu společnosti Nintendo na newyorském Comic-Conu představilo studio Universal oficiální trailer k filmu Super Mario Bros., který nám představuje první pohled na animovanou adaptaci kultovní série od Nintenda.

Snímek Super Mario Bros., který produkuje studio Illumination Entertainment, je druhou adaptací herní série od Nintenda po kritikou negativně přijatém hraném filmu z roku 1993. V čele hereckého ansámblu nového filmu stojí Chris Pratt v titulní roli spolu s Anyou Taylor-Joy, Charliem Dayem, Jackem Blackem, Keeganem-Michaelem Keyem, Sethem Rogenem, Fredem Armisenem a Kevinem Michaelem Richardsonem.

Podrobnosti o zápletce jsou zatím z velké části utajeny, očekává se ale, že se film bude držet stejného příběhu jako hra od Nintenda, v níž má titulní instalatér za úkol zachránit princeznu Peach před zlotřilým Bowserem.

Řada zajímavých záběrů z ukázky může nalákat dlouholeté fanoušky videoherní série. Od věrného a jedinečného ztvárnění Houbového království a Bowserova hradu až po skvělé hlasové výkony Bowsera a Toada v podání Jacka Blacka a Keegana-Michaela Keye. Jediným prvkem traileru, který fanoušci docela dost kritizují, je hlas Chrise Pratta v titulní roli.

Snímek The Super Mario Bros. bude uvedený do kin 23. března 2023.

Foto: Universal

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také