10 nejstahovanějších filmů týdne mezi piráty (nejen) z Netflixu a HBO

Foto: Top Gun: Maverick (Paramount Pictures), Fall (Lionsgate), Nene (Universal Pictures)

Žebříček nejstahovanějších filmů se za poslední týden téměř nezměnil, jedinou novinkou v něm je adrenalinové drama Fall, noční můra všech diváků se strachem z výšek. Nejstahovanějším filmem podle serveru TorrentFreak je nadále jeden z nejlepších filmů roku, Top Gun: Maverick uvedený například na iTunes s českým dabingem i titulky. Mezi přední desítkou nechybí ani nedávno v kinech uvedený horor Nene z dílny Jordana Peela (Uteč), životopisné drama Elvis, které bylo minulý týden přidáno na HBO Max, v žebříčku se i nadále drží prequelový Predátor: Kořist (Disney+) nebo Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (také Disney+). Žádný titul z produkce Netflixu se tentokrát mezi nejstahovanější filmy nezařadil.

Nejstahovanější filmy 35. týdne 2022 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Vydejte se do neznáma s Doctorem Strangem, který za pomoci starých známých a nových spojenců vstupuje do šílených a nebezpečných paralelních světů mnohovesmíru, aby se utkal se záhadným soupeřem. (právě teď na Disney+)

9. DC Liga supermazlíčků

Superpes Krypto a Superman jsou nerozluční nejlepší přátelé. Když je Superman a zbytek Ligy spravedlnosti unesen, musí Krypto přesvědčit divokou smečku z útulku, aby ovládli své vlastní nově nabyté schopnosti a pomohli mu superhrdiny zachránit. (uvedeno na iTunes)

8. Elvis

Film Baze Luhrmanna Elvis o životě a hudbě Elvise Presleyho (Austin Butler) z pohledu jeho komplikovaného vztahu s tajemným manažerem, plukovníkem Tomem Parkerem (Tom Hanks). (právě teď na HBO Max)

7. Mimoni 2: Padouch přichází

V neutuchající touze najít toho největšího padoucha všech dob, aby mu mohli věrně sloužit, narazí Mimoni na malého nosatého černovlasého chlapce, který vyrůstá jen se svou německou matkou. (uvedeno na iTunes)

6. Predátor: Kořist

Film se odehrává ve světě národa Komančů na počátku 17. století a je příběhem mladé ženy, vysoce schopné bojovnice, která se zoufale snaží ochránit svůj lid před hrozícím nebezpečím. Pronásleduje svou kořist, a nakonec se jí postaví. (právě teď na Disney+)

5. Jurský svět: Nadvláda

Příběh filmu se odehrává čtyři roky po zániku ostrova Isla Nubar, původního domova oživlých jurských tvorů. Ti se mezitím začali kontrolovaně i nekontrolovaně rozmnožovat a v důsledku toho jsme si museli zvyknout na jejich přítomnost v našem ekosystému. (uvedeno na iTunes)

4. Samaritán

Třináctiletý Sam Cleary má podezření, že jeho záhadný samotářský soused pan Smith je ve skutečnosti legendární mstitel Samaritán, který byl před dvaceti lety prohlášen za mrtvého. Sylvester Stallone v hlavní roli. (právě teď na Prime Video)

3. Fall

Pro nejlepší kamarádky Becky a Hunter je život o překonávání strachu a překonávání hranic. Ale poté, co vylezou do výšky 610 metrů na vrchol opuštěné rádiové věže, ocitnou se v bezvýchodné situaci a nemají jak sestoupit dolů. (oficiálně ještě nevyšlo)

2. Nene

Ten den by proběhl jako každý jiný, kdyby se na nebi neobjevilo cosi, co sourozencům Haywoodovým zabilo otce. Bylo to UFO? Nebo je vysvětlení mnohem racionálnější? Nikdo nic neví. Nejnovější film z dílny Jordana Peela, režiséra Uteč. (uvedeno na iTunes)

1. Top Gun: Maverick

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo. (uvedeno na iTunes)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne