17 novinek, které mají premiéru na Netflixu tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflix po osmi měsících přichází další řada populárního seriálu Cobra Kai, pokračování filmové série Karate Kid. Netflix v tomto týdnu uvede hned několik dalších novinek, žádné další vyloženě očekávané tituly ale nejsou v plánu. Za pozornost možná bude stát další část z dokumentárních filmů Neslýchané, napínavou podívanou slibuje dokument Antrax jako zbraň, na sociálních sítích se mluví také o fantasy seriálu Nedokonalí, milovníci islandské kriminální série V pasti se mohou těšit na volné pokračování s názvem V temné pasti.

Bedna na prachy

Tihle lidi potřebují získat přehled nad svými penězi a splnit vytčené cíle. Finanční poradci se s nimi proto podělí o jednoduché tipy, jak míň utrácet a víc šetřit. (6. září)

Dioráma

Manželé podléhají pokušení, nedaří se jim vzájemně komunikovat, a kdysi vášnivý vztah se jim proto pomalu rozpadá pod rukama. Příběh, který využívá vtipná dioramata. (6. září)

Neslýchané: Závod století

Posádka jachty Australia II vzpomíná na svoji motivaci, odhodlání i inovace, díky kterým se jí v roce 1983 podařilo získat slavný Pohár Ameriky. (6. září)

Deník gigola – 1. řada

Gigolo poruší základní pravidlo a zaplete se do rodinných záležitostí klientky, které mu převrátí život vzhůru nohama. Tenhle džob a láska prostě nejdou dohromady! (7. září)

Nejhorší sérioví vrazi v Indii: Vraždy z deníčku – 1. řada

Policie dopadne podezřelého z brutální vraždy a mohla by případ uzavřít. Z tajného deníku vraha ale vyplývá, že byl možná kanibal a zabil dalších třináct lidí. (7. září)

Šéfkuchařův stůl: Pizza

Vydejte se na cestu po celém světě za tou nejlepší pizzou od vyhlášených kuchařů. Tvrdá práce, kreativita i velká vášeň? Připravit takovou dobrotu není jenom tak! (7. září)

HollyBlood

Stydlivý mladík se zoufale snaží zaujmout holku, do které se zakoukal, a předstírá proto, že je upír. Nemá přitom ale ani páru, že v pozadí číhá skutečný upír. (7. září)

Antrax jako zbraň

Krátce po útocích z 11. září vyvolají v USA paniku dopisy, které obsahují smrtelný antrax a způsobí velkou tragédii. Dokument o tom, jak FBI celý případ vyšetřovala. (8. září)

Lajk pro moje sledující – 1. řada

Tři úspěšní influenceři radí svým fanouškům, kteří by rádi zažili skutečnou lásku, jak zúžit počet potenciálních partnerů a dobře si vybrat. (8. září)

Nedokonalí – 1. řada

Na Abbi, Tildě a Juanovi se děsivě podepíší vedlejší účinky experimentu, který podstoupili. Všichni tři proto spojí síly, aby našli jeho autora i lék. (8. září)

V temné pasti – 1. řada

Andri a Hinrika řeší vraždu člena sekty, který asi doplatil na spory s motorkářským gangem. V roce 2013 navíc záhadně zmizela mladá žena. Pokračování seriálu V pasti. (8. září)

Cobra Kai – 5. řada

Bitva o ducha All Valley možná skončila, ale válka teprve začíná. Další pokračování série filmů Karate Kid. Jeden z nejlepších a nejoblíbenějších seriálů Netflixu. (9. září)

Hluboce pod vlivem

Vizuálně působivé romantické drama o talentované mladé ženě, která naváže hluboký, ale destruktivní vztah s instruktorem potápění bez kyslíku a rekordmanem v jedné osobě. (9. září)

Love Between Fairy and Devil

Obyčejná víla omylem vzkřísí mocného démona, jejich životy se osudově protnou a ve světě zavládne chaos. (9. září)

Merlí. Sapere aude – 2. řada

Pol nastoupí na vysokou školu, aby získal titul z filozofie. Spolužáci a přísná profesorka mu ale do cesty staví nejrůznější překážky i lákadla. (9. září)

Narkosvětci – 1. řada

Obyčejný podnikatel se zapojí do tajné vládní mise na dopadení korejského drogového bosse, který právě dělá špinavý byznys v Jižní Americe. Podle skutečnosti. (9. září)

Tady cesta končí

Po nedávné smrti manžela se Brenda s rodinou vydá na dlouhou cestu. Kvůli vraždě a tašce plné peněz se tahle výprava ale zvrtne a jde jim najednou o život. (9. září)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také