17 novinek, které mají premiéru na Netflixu tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Na Netflix po osmi měsících přichází další řada populárního seriálu Cobra Kai, pokračování filmové série Karate Kid. Netflix v tomto týdnu uvede hned několik dalších novinek, žádné další vyloženě očekávané tituly ale nejsou v plánu. Za pozornost možná bude stát další část z dokumentárních filmů Neslýchané, napínavou podívanou slibuje dokument Antrax jako zbraň, na sociálních sítích se mluví také o fantasy seriálu Nedokonalí, milovníci islandské kriminální série V pasti se mohou těšit na volné pokračování s názvem V temné pasti.

Bedna na prachy

Tihle lidi potřebují získat přehled nad svými penězi a splnit vytčené cíle. Finanční poradci se s nimi proto podělí o jednoduché tipy, jak míň utrácet a víc šetřit. (6. září)

Dioráma

Manželé podléhají pokušení, nedaří se jim vzájemně komunikovat, a kdysi vášnivý vztah se jim proto pomalu rozpadá pod rukama. Příběh, který využívá vtipná dioramata. (6. září)

Neslýchané: Závod století

Posádka jachty Australia II vzpomíná na svoji motivaci, odhodlání i inovace, díky kterým se jí v roce 1983 podařilo získat slavný Pohár Ameriky. (6. září)


Deník gigola – 1. řada

Gigolo poruší základní pravidlo a zaplete se do rodinných záležitostí klientky, které mu převrátí život vzhůru nohama. Tenhle džob a láska prostě nejdou dohromady! (7. září)

Nejhorší sérioví vrazi v Indii: Vraždy z deníčku – 1. řada

Policie dopadne podezřelého z brutální vraždy a mohla by případ uzavřít. Z tajného deníku vraha ale vyplývá, že byl možná kanibal a zabil dalších třináct lidí. (7. září)

Šéfkuchařův stůl: Pizza

Vydejte se na cestu po celém světě za tou nejlepší pizzou od vyhlášených kuchařů. Tvrdá práce, kreativita i velká vášeň? Připravit takovou dobrotu není jenom tak! (7. září)


HollyBlood

Stydlivý mladík se zoufale snaží zaujmout holku, do které se zakoukal, a předstírá proto, že je upír. Nemá přitom ale ani páru, že v pozadí číhá skutečný upír. (7. září)

Antrax jako zbraň

Krátce po útocích z 11. září vyvolají v USA paniku dopisy, které obsahují smrtelný antrax a způsobí velkou tragédii. Dokument o tom, jak FBI celý případ vyšetřovala. (8. září)

Lajk pro moje sledující – 1. řada

Tři úspěšní influenceři radí svým fanouškům, kteří by rádi zažili skutečnou lásku, jak zúžit počet potenciálních partnerů a dobře si vybrat. (8. září)

Nedokonalí – 1. řada

Na Abbi, Tildě a Juanovi se děsivě podepíší vedlejší účinky experimentu, který podstoupili. Všichni tři proto spojí síly, aby našli jeho autora i lék. (8. září)


V temné pasti – 1. řada

Andri a Hinrika řeší vraždu člena sekty, který asi doplatil na spory s motorkářským gangem. V roce 2013 navíc záhadně zmizela mladá žena. Pokračování seriálu V pasti. (8. září)

Cobra Kai – 5. řada

Bitva o ducha All Valley možná skončila, ale válka teprve začíná. Další pokračování série filmů Karate Kid. Jeden z nejlepších a nejoblíbenějších seriálů Netflixu. (9. září)

Hluboce pod vlivem

Vizuálně působivé romantické drama o talentované mladé ženě, která naváže hluboký, ale destruktivní vztah s instruktorem potápění bez kyslíku a rekordmanem v jedné osobě. (9. září)

Love Between Fairy and Devil

Obyčejná víla omylem vzkřísí mocného démona, jejich životy se osudově protnou a ve světě zavládne chaos. (9. září)

Merlí. Sapere aude – 2. řada

Pol nastoupí na vysokou školu, aby získal titul z filozofie. Spolužáci a přísná profesorka mu ale do cesty staví nejrůznější překážky i lákadla. (9. září)

Narkosvětci – 1. řada

Obyčejný podnikatel se zapojí do tajné vládní mise na dopadení korejského drogového bosse, který právě dělá špinavý byznys v Jižní Americe. Podle skutečnosti. (9. září)

Tady cesta končí

Po nedávné smrti manžela se Brenda s rodinou vydá na dlouhou cestu. Kvůli vraždě a tašce plné peněz se tahle výprava ale zvrtne a jde jim najednou o život. (9. září)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také