10 novinek od Netflixu, které uvidíme v červnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix vytáhne v červnu hned několik es z rukávu. Diváci se mohou těšit na finálovou řadu oceňovaného britského seriálu Gangy z Birminghamu nebo třetí část komiksové Umbrella Academy. Mezi novinkami je k nepřehlédnutí jihokorejský remake Papírového domu, komediální jízda s Rowanem Atkinsonem Včela na mušce, hojně očekávaným titulem je také Životní trefa s Adamem Sandlerem.

Mr. Good: Záhada jménem Eirik Jensen – 1. řada

Foto: Netflix

Strhující dokumentární seriál o nejvýše postaveném policistovi v Norsku, který čelí podezření z pašování drog. Je to muž na svém místě, nebo spíš prachsprostý zločinec? Čtyřdílná minisérie. (3. června)

Životní trefa

Basketbalový skaut je na dně. Pak ale ve Španělsku narazí na výjimečného hráče a rozhodne se všem ukázat, že na NBA má nejen jeho objev, ale pořád ještě i on sám. Strhující pohodový film, ve kterém po boku Adama Sandlera hrají Ben Foster a Robert Duvall. (8. června)

Důvěrnost – 1. řada

V politice má před sebou slibnou budoucnost. Když se ale na veřejnost dostane video, které ji zachycuje při erotických hrátkách, může jí to zničit celou kariéru. Seriál o zneužívání intimních fotografií s hvězdou Papírového domu. (10. června)


Gangy z Birminghamu – 6. řada

Tommy vyrazí do Severní Ameriky, kde konec prohibice nabízí nové příležitosti. Čelí tu však novému nebezpečí od jednoho starého nepřítele, který se konečně rozhodl činit. Poslední řada seriálového hitu. (10. června)

Síť klamu – 1. řada

Spiknutí, podvody, násilí i vraždy. Začne to sice na webu, ale rychle se z toho může stát nepříjemná realita. Internet prostě nezná hranic a následky bývají nedozírné. O výkonnou produkci se postarali držitelé Oscara Ron Howard a Brian Grazer (Pád: Kauza Boeing). (15. června)

Láska a anarchie – 2. řada

Vdaná konzultantka a mladý ajťák rozjedou flirtovací hru, která zpochybňuje společenské normy – a nakonec obrátí jejich životy vzhůru nohama. Originální švédský seriál od režisérky Lisy Langseth. (16. června)


Spiderhead

Vězeň zavřený v supermoderní věznici začíná pátrat po tom, k čemu má vlastně sloužit droga na ovládání emocí, kterou testuje pro geniálního farmaceuta. Filmová novinka od režiséra letošního hitu Top Gun: Maverick. (17. června)

Umbrella Academy – 3. řada

Odcizení sourozenci s výjimečnými schopnostmi se znova setkají po smrti svého otce a odhalí šokující rodinná tajemství a nebezpečí pro celé lidstvo. Seriál nominovaný na cenu Emmy s Elliotem Pagem a Mary J. Blige podle komiksu Gerarda Waye oceněného Eisnerovou cenou. (22. června)

Papírový dům: Korea – 1. řada

Lupiči obsadí tiskárnu cenin ve sjednocené Koreji a zadrží několik rukojmí. Policie jim to musí zatrhnout a taky chytit záhadného šéfa, který celou akci vymyslel. Korejský remake španělského hitu. (24. června)

Včela na mušce – 1. řada

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. Téměř němá komedie, ve které se Rowan Atkinson stará o cizí dům a bojuje přitom s dotěrnou včelou. (24. června)


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také