10 skvělých titulů na HBO Max, o kterých možná nevíte

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Možná jste o nich nikdy neslyšeli a nebo vůbec netušíte, že jsou v nabídce HBO Max. V dnešním výběru nejlepších filmů a seriálů ze streamu HBO nechybí kritiky velebené britské seriály, mistrovské dílo Clinta Eastwooda nebo jeden z nejlepších filmů Jima Carreyho.

Čas – 1 řada

Vězeň sžíraný pocitem viny, dozorce stojící před nemožnou volbou. Jak v tomhle drsném světě přežít? Třídílné drama o trestu a zásadách zkoumá život v současném britském vězeňském systému.

Des – 1 řada

Mezi lety 1978 a 1983 zavraždil Dennis Nilsen ve svém bytě řadu chlapců a mladých mužů, aniž by byl přistižen. Následně však policie obdržela stížnosti od sousedů, kteří tvrdili, že v kanalizaci našli pozůstatky lidské tkáně a kostí.

Ex Machina

Caleb Smith, šestadvacetiletý programátor, je vybrán k účasti na podivném a fascinujícím experimentu, v jehož rámci musí komunikovat s první skutečnou umělou inteligencí na světě, která je umístěna v těle krásné robotky.

Gran Torino

Někdejší opravář aut a ovdovělý veterán z války v Koreji Walt Kowalski (Clint Eastwood) se rozhodne napravit svého souseda, hmongského dospívajícího chlapce, který se pokusil ukrást jeho chloubu – nablýskaný sporťák Gran Torino z roku 1972.

Hlava 22 – 1 řada

Seriál, natočený na motivy románu Josepha Hellera, pojednává o absurditách válečné mašinerie. Soustředí se na kapitána Yossariana, pilota bombardéru amerického letectva za 2. světové války, a jeho velícího důstojníka, plukovníka Cathcarta.

JFK

Neworleanský okresní prokurátor Jim Garrison vyšetřuje atentát na prezidenta Johna F. Kennedyho v Dallasu v roce 1963. Brzy však pojme podezření, že se v příběhu skrývá více, než bylo zveřejněno.

Klub rváčů

Brad Pitt a Edward Norton hrají hlavní role v provokativním dramatu Davida Finchera o depresivním zaměstnanci a jeho charismatickém příteli, kteří založí nelegální klub rváčů, kde si muži vybíjejí svou frustraci v krvavých zápasech.

Skandál po anglicku – 1 řada

Jsou pozdní 60. léta a předseda liberální strany Jeremy Thorpe (Hugh Grant) má tajemství, které se zoufale snaží utajit. Dokud se kolem ochomýtá jeho užvaněný bývalý milenec Norman Scott (Ben Whishaw),Thorpeova slibná kariéra je v ohrožení.

Svědkyně

V obchodním centru v Teheránu spěchá matka na pomoc starší ženě. Dojde k tragédii, která ženu brutálním způsobem konfrontuje s následky jejích činů.

Věčný svit neposkvrněné mysli

Joel je šokován zjištěním, že si jeho přítelkyně Clementine nechala vymazat z paměti jejich bouřlivý vztah, a rozhodne se udělat to samé. Když se však jeho vzpomínky na Clementine začnou vytrácet, Joel si uvědomí, že ji stále miluje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také