10 novinek na HBO Max, které stojí za to vidět

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

HBO Max má nejen nového Batmana s Robertem Pattinsonem, svou premiéru si odbyla i očekávaná druhá řada Letušky s Kaley Cuoco, skvělou podívanou nabízí také horká seriálová novinka Tokyo Vice. HBO Max však do obsahu přidalo i chválený dokument Sir Alex Ferguson: Nikdy se nevzdej, minisérii Odvrácenou tvář krásy nebo polský film Mistr odehrávající se v koncentračním táboře Osvětim.

Batman

Batman už druhým rokem bojuje proti zločinu a odhaluje korupci v Gotham City. Zároveň pronásleduje sériového vraha Riddlera, který se zaměřuje na místní smetánku. Během vyšetřování je Batman nucen získat nové spojence…

Julie a Julia

Snímek vypráví skutečný příběh o tom, jak kniha receptů Julie Childové inspirovala spisovatelku Julii Powellovou, aby během pouhých 365 dnů uvařila 534 receptů a zasvětila tak novou generaci do tajů francouzské kuchyně.

Letuška – 2. řada

Příběh o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. Letuška Cassandra Bowdenová se probudí ve svém hotelovém pokoji v Bangkoku, s kocovinou z předchozí noci a mrtvolou ležící vedle ní na posteli – aniž by tušila, co se stalo.


Mistr

Drama natočené podle skutečných událostí vypráví příběh legendárního polského boxerského šampiona Tadeusze „Teddyho“ Pietrzykowského, který se v roce 1940 během první deportace dostal do nového nacistického koncentračního tábora Osvětim.

Odvrácená tvář krásy – 1. řada

Investigativní pohled do zákulisí kosmetického průmyslu a segmentu osobní péče. Oceňovaní tvůrci Kirby Dick a Amy Zieringová podrobují toto mnohamiliardové odvětví důkladnému vyšetřování, které doplňují o zajímavé komentáře a poutavé emotivní příběhy.

Sir Alex Ferguson: Nikdy se nevzdej

Dokument zachycuje osobní i profesní život jednoho z nejlepších manažerů a trenérů fotbalové historie, Sira Alexe Fergusona. Film vyzdvihuje některé z nejdůležitějších okamžiků jeho šestadvacetiletého působení v čele klubu Manchester United.


Skok

Atlantský oceán, 1970. Americká hlídka se setká se sovětským rybářským plavidlem. Litevský námořník náhle přeskočí přes ledovou vodu na americkou loď v horečné snaze získat svobodu. K jeho zděšení ho však Američané pošlou zpět.

Tokyo Vice – 1. řada

Jake Adelstein je přijat jako první americký kriminální reportér do největších japonských novin a je pověřen dvěma případy, které spolu na první pohled nesouvisejí. Brzy však musí riskovat svou kariéru i život…

Triumf

Příležitost vést divadelní workshop ve vězení přináší Etiennovi nejen práci, ale především překvapení, jaký talent u nesourodé skupiny vězňů nachází. Dobrosrdečný muž miluje herecké řemeslo, proč by nemohli na divadelních prknech stanout i oni?

Turista – 1. řada

V australském vnitrozemí se probudí muž, který trpí ztrátou paměti. Pomocí několika stop, které má, musí odhalit svou identitu dříve, než ho dostihne jeho minulost.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také