12 filmů a seriálů na víkend (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Většina novinek tohoto týdne opět odkazuje na Netflix, něco málo ale nabízejí i další streamy. O víkendu si tak nenechte ujít nové řady DOTA: Dračí krev, Shyamalanova Servant nebo napínavé Ozark, na prémiových službách pak jeden z nejlépe hodnocených filmů minulého roku, drama Quo vadis, Aida?. Na Netflixu se nově objevil i český Havel a velkofilm Král Artuš.

DOTA: Dračí krev – 2. kniha

Dochází k převratu, řád se hroutí a všichni hrdinové musí reagovat na výzvu k boji s děsivými silami, které hrozí tím, že uvrhnou svět do temnoty. (Netflix)

Havel

Oslavovaný dramatik Václav Havel kvůli boji za lidská práva skončil ve vězení, aby se pak roku 1989 stal prezidentem Československa. (Netflix)

Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc

V Hollywoodu se chystá nový film o Jayovi a mlčenlivém Bobovi, a ti dva proto vyrazí přes celou Ameriku natáčení překazit. Pokračování hvězdně obsazené huličské komedie. (Netflix)

Jidáš a černý mesiáš

Příběh z napjatého sklonku 60. let minulého století, kdy ve Spojených státech vrcholila hnutí za občanská práva a v čele FBI stál radikální J. Edgar Hoover. (HBO GO)

Král Artuš: Legenda o meči

Protřelý outsider vytáhne z kamene meč a musí se smířit s tím, že se má stát králem. A taky se postavit zlému strýci. (Netflix)

Last Christmas

Kate sice pracuje jako Santův skřítek, ale na kouzlo Vánoc fakt nevěří. Všechno se ale změní s příchodem Toma, který jí do života vrátí chuť v něco věřit. (Netflix)

Manipulátoři – 1. řada

V tomhle znepokojujícím dokumentárním seriálu se krutý podvodník vydává za britského špiona, manipuluje se svými oběťmi, okrádá je a zanechává za sebou rozvrácené rodiny. (Netflix)

Mnichov: Na prahu války

Na vypjaté mnichovské konferenci v roce 1938 se ze starých přátel, kteří teď pracují pro znepřátelené vlády, nedobrovolně stanou špioni na stopě nacistickému tajemství. (Netflix)

Ozark – 1. část 4. řady

Osvobození z pout kartelu se zdá být na dosah. Přesto můžou Byrdeovi nakonec doplatit na krach rodinných vztahů. (Netflix)

Pád letu A800

Mladý a talentovaný analytik černé skříňky je blízko vyřešení příčiny havárie zbrusu nového letadla. (O2TV)

Quo vadis, Aida?

Je rok 1995 a Aida pracuje jako překladatelka pro OSN ve Srebrenici. Její rodina je mezi tisícovkami místních, kteří hledají v „bezpečné zóně“ OSN útočiště před srbskou armádou. (O2TV)

Servant – 3. řada

Dorothy a Sean Turnerovi jsou novopečení rodiče, kteří se o své dítě chtějí co nejlépe postarat. Najmou si proto chůvu jménem Leanne jako výpomoc, jenže časem začíná být zřejmé, že nic není, jak se zdá. (Apple TV+)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také