11 pirátsky nejstahovanějších filmů minulého týdne (nejen) z Netflixu

Foto: Tím tvrdší je pád (Netflix), Finch (Apple TV+), Apex (RLJE Films)

Svá místa v žebříčku nejstahovanějších filmů týdne zaujalo hned několik novinek. Postapokalyptická sci-fi Finch z dílny Applu, ve které hraje Tom Hanks, ovládla pirátské servery a zakončila svůj první týden na samotném vrcholu. Na páté příčce se objevil western z Netflixu Tím tvrdší je pád, sedmá pozice pro béčkovou podívanou Apex (hraje Bruce Willis), jedenáctí jsou marvelovští Eternals, které jsou prozatím jen v kinech. Mezi nejstahovanějšími filmy týdne ani tentokrát nechybí Duna, nový Halloween nebo druhý Venom.

Nejstahovanější filmy 44. týdne 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

11. Eternals

Epický příběh se odehrává tisíce let a sleduje skupinu nesmrtelných hrdinů, kteří jsou nuceni vystoupit ze stínů, aby se opětovně spojili proti nejstaršímu nepříteli lidstva, Deviantům. (oficiálně pouze v kinech)

10. Black Widow

Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila už téměř zapomenutou minulost Black Widow, a ta se proto musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je ji zničit. (uvedeno na Disney+)

9. Venom 2: Carnage přichází

V prvním filmu o Venomovi se novinář Eddie Brock připletl do podivného experimentu, díky němuž se stal hostitelem mimozemského symbionta Venoma. Druhý film na něj navazuje a odhaluje mocného nepřítele. Střet sil je proto nevyhnutelný. (oficiálně pouze v kinech)

8. Sebevražedný oddíl

Tým Task Force X, neboli Sebevražedný oddíl má za úkol zničit veškeré dokumenty týkající se projektu Hvězdice. I kdyby je to mělo stát život. Vězňům je do lebky implementováno výbušné zařízení ovládané na dálku, kdyby se vězni případně rozhodli z mise dezertovat. (uvedeno na HBO Max)

7. Apex

Bývalý policista James Malone si odpykává doživotní trest za zločin, který nespáchal. Je mu nabídnuta šance na svobodu, pokud přežije smrtelně nebezpečnou hru Apex, v níž šest lovců platí za potěšení z lovu jiného člověka na odlehlém ostrově. (brzy na iTunes)

6. Halloween zabíjí

Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tak dlouho utíkala před tichým vraždícím monstrem jménem Michael Myers, až se rozhodla změnit taktiku. Přestala utíkat, začala bojovat. Nalákala Michaela do dokonalé pasti. Ta sklapla, jenže… (uvedeno na Peacock)

5. Tím tvrdší je pád

Nat Love je psanec a chystá pomstu. Se svými lidmi vyráží sejmout nepřítele, zločineckého bosse Rufuse Bucka, který se zrovna dostal na svobodu. Jonathan Majors, Idris Elba, Regina King, Zazie Beetz, LaKeith Stanfield a Delroy Lindo ve westernu Jeymese Samuela. (uvedeno na Netflixu)

4. Armáda lupičů

V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby její partě pomohl vyloupit tři legendární sejfy různě po Evropě. Film z části natáčený i v Praze. Produkce Zack Snyder. (uvedeno na Netflixu)

3. Free Guy

Ryan Reynolds hraje bankovního úředníka, který zjistí, že je ve skutečnosti nehratelnou postavou ve videohře. A tak se rozhodne stát se hrdinou, který přepíše vlastní příběh. V prostředí, kde neexistují žádná omezení a kde je vše dovoleno musí zachránit svět dřív, než bude zničen. (uvedeno na Amazonu)

2. Duna

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření – melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. (bude uvedeno na HBO Max)

1. Finch

Tom Hanks hraje Finche, muže, který se vydá na dojemnou a důležitou cestu s cílem nalézt v nebezpečném a zpustošeném světě nový domov pro svoji neobvyklou rodinu – svého milovaného psa a nově zkonstruovaného robota. (uvedeno na Apple TV+)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne