8 nových filmů a seriálů zamíří v týdnu na Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix již v pátek uvede svůj historicky nejnákladnější snímek, akční komedii Red Notice, ve které hraje hvězdné trio Dwayne Johnson, Gal Gadot a Ryan Reynolds. Diváci dostanou také historické drama Přebíhání, které je režijním debutem skvělé herečky Rebeccy Hall. Jinak to ale bude slabota. Na Netflix dorazí slovenská pohádka Perinbaba nebo nové dokumentární série Výměnný obchod a Divoká zvířata.

Perinbaba

Foto: Česká televize

Víla, která ovládá počasí, zachrání život malému chlapci a vezme ho k sobě domů. On se pak zamiluje do jedné dívky a vrátí se do říše smrtelníků. Oblíbená pohádka režiséra Juraje Jakubiska. (8. listopadu)

Výměnný obchod – 1. řada

V rozhlasovém pořadu Výměnný obchod lidi nabízejí různé věci k prodeji. Sběratelé aut, komiksů nebo třeba strašidelných soch klaunů si ho proto rozhodně nenechají ujít. Novinka nejen pro milovníky Mistrů zastavárny. (9. listopadu)

A Storybots Space Adventure

Připojte se k StoryBotům a vesmírným cestovatelům z historické mise Inspiration4, kteří hledají odpovědi na dětské otázky o vesmíru. Ztřeštěný animovaný speciál pro děti. (9. listopadu)

Gentefied – 2. řada

Moralesovi se snaží zachránit dědův stánek s tacos a jít si za vlastními sny, zatímco se do jejich čtvrti v Los Angeles stěhují boháči. Komedie podle online seriálu Gente-fied, který se promítal na festivalu Sundance. (10. listopadu)

Divoká zvířata – 1. řada

Dechberoucí seriál o nejúžasnějších tvorech naší planety, který přibližuje nevídané okamžiky z jejich života – od dojemných až po brutální. Seriálem provázejí Bryan Cranston, Rebel Wilson, Rashida Jones a Pedro Pascal. (10. listopadu)

Přebíhání

20. léta, New York. Mladá černoška narazí na kamarádku z dětství, která se vydává za bělošku, a tohle setkání převrátí její svět vzhůru nohama. Intimní drama o rasové identitě a taky režisérský debut Rebeccy Hall. V hlavních rolích Tessa Thompson a Ruth Negga. (10. listopadu)

Sedm vězněných

Zubožený mladík se chce dostat ze spárů pašeráka lidí. Bude se držet svých morálních zásad i v boji o holý život? Drama Alexandra Moratta po úspěšné premiéře na benátském filmovém festivalu získalo cenu Sorriso Diverso. (11. listopadu)

Red Notice

Psycholog z FBI musí spojit síly s nejhledanějším zlodějem uměleckých předmětů na světě, kterému jde po krku. Jinak totiž nedostane podvodnici, co je pořád o krok napřed. Hvězdně obsazená akční komedie od režiséra Mrakodrapu. Nejdražší film Netflixu všech dob. (12. listopadu)

Pokračuj na novinky Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také