23 novinek, které uvede Netflix tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix se v polovině října bude držet svého standardu a během tohoto týdne uvede zhruba třiadvacet novinek. Především nás ale zajímá animák Bright: Duše samuraje, který se již podle názvu odehrává ve světě stejnojmenného snímku z roku 2017, Bitva v ústí Šeldy s Tomem Feltonem, další jihokorejský nářez Modrá až na kost, nová řada Filmů našeho dětství a očekávaná třetí série zvráceného seriálu TY.

Kristy a její klub – 2. řada

Seriál o partě kamarádek a jejich klubu na hlídání dětí přináší moderně pojaté příběhy z oblíbených knížek Ann M. Martin. (11. října)

Bright: Duše samuraje

V Japonsku zrovna začala éra Meidži, ale tenhle ronin má jiné starosti. Musí totiž spojit síly s orčím zabijákem a zkusit zachránit elfí sirotu před společným nepřítelem. (12. října)

Filmy našeho dětství – 3. řada

Foto: Netflix

U těchhle kasovních trháků jsme společně užili spoustu zábavy. Seznamte se s herci, režiséry a dalšími lidmi ze zákulisí, kteří je pro vás natočili. (12. října)

Mighty Express – 5. řada

Svezte se vláčky Mighty Express a poznejte jejich dětské kamarády, kteří si vždycky poradí s každým zádrhelem na trati! (12. října)

Sbližování: Odvaha za časů krize

COVID-19 zhoršuje už tak špatnou situaci po celém světě. Neznámí hrdinové z různého prostředí ale pomáhají nasměrovat společnost k lepší budoucnosti. (12. října)

Umění sebeobrany

Muž mírné povahy už nechce být jenom obětí šikany a přihlásí se do karate. Záhadný instruktor ho pak uvede do silně maskulinní subkultury, ze které jde strach. (12. října)

Hyacint

Policista není spokojený s výsledkem vyšetřování vraždy, ke které došlo ve varšavské komunitě gayů, a rozhodne se odhalit pravdu. Příběh z komunistického Polska 80. let. (13. října)

Mimo dosah

Jedna tam doma, ta druhá jenom na návštěvě. Napjatý vztah mezi dvěma mladými matkami ale odhalí blížící se ekologickou i spirituální katastrofu. (13. října)

Jiný život – 2. řada

Z vesmíru na Zemi dopadne obrovský artefakt. Do čela mezigalaktické mise, která chce vypátrat jeho původ a jako první navázat spojení, se postaví Niko Breckinridge. (14. října)

Prázdný svět

Tři dospívající holky se vydají hledat štěstí do uzavřené komunity, kterou vede charismatický vůdce. (14. října)

Violet Evergarden: Film

Svět se po válce vrací do normálu a Violetin život mění nové technologie. Ona ale pořád doufá, že se znova setká se svým ztraceným velitelem. (14. října)

Bitva v ústí Šeldy

Bitva v ústí Šeldy, jedno ze zlomových střetnutí druhé světové války, svede tragickým způsobem dohromady pilota kluzáku, nacistického vojáka a zdráhavou odbojářku. (14. října)

Cesta za smířením

Manželský pár vyrazí na odlehlou chatu s jediným cílem: zabít toho druhého, a skoncovat tak s manželstvím. Brzy jim ale začne hrozit ještě větší nebezpečí. (15. října)

Little Things – 4. řada

Pár dvacátníků spolu začíná bydlet a řeší radost i strasti moderních vztahů a pracovního života v současné Bombaji. (15. října)

Modrá až na kost – 1. řada

Zavraždili jí otce a ona se chce pomstít. Obrátí se proto na mocného bosse podsvětí a pod jeho vedením se dá k policii. (15. října)

My čtyři

Foto: Netflix

Dva páry zkusí partnerskou výměnu, ale vymkne se jim to z rukou. Následky odjedou řešit do odlehlé plážové chatky, kde si všichni musí přiznat trpkou pravdu. (15. října)

Sharkdogův úžasný Halloween

Parta se chystá na Halloween a povídá si přitom strašidelnou legendu o hrůzostrašné mlze. Sharkdog pak musí zachránit koledování před slizkou mořskou příšerou. (15. října)

Smrt číhá pod postelí

Holka, která má po otcově smrti problémy doma i ve škole, se s rodinou přestěhuje. V novém domě ale objeví prokletou panenku, která rychle rozpoutá pořádné peklo. (15. října)

Sniper: Zabijákův konec

Člen speciální armádní jednotky čelí falešnému obvinění z atentátu. Požádá proto svého otce, legendárního odstřelovače, aby mu pomohl najít skutečného vraha. (15. října)

Ty – 3. řada

Nebezpečně okouzlující a nesmírně posedlý mladík je ochotný udělat naprosto cokoliv, aby se vetřel do života osob, které ho fascinují. (15. října)

Velké šéfky

Dvě nejlepší kámošky se spojí s velkou kosmetickou společností a dají v sázku svoje přátelství i společný byznys. (15. října)

Misfit: Seriál – 1. řada

Parta z kapely Misfit se chystá na další divoký rok a maká na školním muzikálu. Ten jim ale zatrhne nová přísná ředitelka a zasáhnout musí Julia. (16. října)

Všichni jsou šťastní

Úspěšný stand-upový komik musí zatnout zuby a přežít náročné kolektivní turné, na kterém se navíc snaží vypořádat s těžkou existenční krizí. (17. října)

Pokračuj na novinky Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také