10 nelegálně nejstahovanějších filmů 40. týdne (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V žebříčku nejstahovanějších filmů týdne se objevují tři noví zástupci. Na šesté příčce umístění Všichni svatí mafie, prequel legendárního seriálu Rodina Sopránů, western Old Henry na místě čtvrtém a loňský horor Temný dům, která zakotvil na druhé pozici. Nejstahovanějším filmem je i nadále akční komedie Free Guy s Ryanem Reynoldsem, titul z Netflixu se tentokrát mezi první desítkou nenachází.

Nejstahovanější filmy 40. týdne 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Candyman

Jeho jméno znají všichni, ale vyslovit si ho netroufne nikdo. Kultovní hrdina všech strašidelných historek, jehož poznávacím znakem je zlověstný hák natřený medem a roj včel. (uvedeno na Amazonu)

9. The Card Counter

Thriller o pomstě, vyprávěný se Schraderovou typickou filmovou intenzitou, vypráví příběh bývalého vojenského vyšetřovatele, který se stal hazardním hráčem pronásledovaným duchy svých minulých rozhodnutí. (uvedeno na iTunes)

8. Expedice: Džungle

Film studia Disney Expedice: Džungle, inspirovaný slavnou atrakcí v zábavním parku Disneyland, je dobrodružnou výpravou do amazonské džungle, ve které se představí Dwayne Johnson jako charismatický kapitán lodi a Emily Blunt jako odvážná průzkumnice na své misi. (uvedeno na Disney+)

7. Sebevražedný oddíl

Tým Task Force X, neboli Sebevražedný oddíl má za úkol zničit veškeré dokumenty týkající se projektu Hvězdice. I kdyby je to mělo stát život. Vězňům je do lebky implementováno výbušné zařízení ovládané na dálku, kdyby se vězni případně rozhodli z mise dezertovat. (uvedeno na HBO Max)

6. Všichni svatí mafie

Prequel známého seriálu Rodina Sopránů. Děj se odehrává v 60. a 70. letech 20. století v Newarku na pozadí povstání v New Jersey, zatímco napětí mezi italsko-americkými a africko-americkými komunitami je stále větší. (uvedeno na HBO Max)

5. Čas

Trable v ráji se projevují ve chvíli, kdy děti na pláži najdou opuštěné věci patřící jiným hostům hotelu a z moře vytáhnou mrtvolu. Než se z prvotního šoku vzpamatují, čeká je mnohem větší otřes. (uvedeno na iTunes)

4. Old Henry

Ovdovělý farmář a jeho syn se obezřetně ujmou záhadného zraněného muže s brašnou peněz. Když si pro peníze přijde skupina mužů, kteří se vydávají za strážce zákona, musí se farmář rozhodnout, komu věřit. Při obléhání své usedlosti farmář odhalí talent pro střelbu, který všechny překvapí a zpochybní jeho pravou identitu. (uvedeno na iTunes)

3. Temný dům

Beth (Rebecca Hall), která se vzpamatovává z nečekané smrti svého manžela, zůstává sama v domě u jezera, který pro ni postavil. Začíná však odhalovat jeho znepokojující tajemství a je odhodlaná je rozluštit. (uvedeno na iTunes)

2. Addamsova rodina 2

Morticii a Gomeze trápí, že jejich děti dospívají. Aby získali zpět své pouto, rozhodnou se nacpat Wednesday, Pugsleyho, strýčka Festera a celou partu do svého strašidelného karavanu a vyrazit na poslední strašidelnou rodinnou dovolenou. Co by se mohlo pokazit? (uvedeno na Amazonu)

1. Free Guy

Ryan Reynolds hraje bankovního úředníka, který zjistí, že je ve skutečnosti nehratelnou postavou ve videohře. A tak se rozhodne stát se hrdinou, který přepíše vlastní příběh. V prostředí, kde neexistují žádná omezení a kde je vše dovoleno musí zachránit svět dřív, než bude zničen. (uvedeno na Amazonu)

Pokračuj na nejstahovanější filmy minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také